جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
English/العربيه
تازه ها
height=25
مدير برنامه ريزي و نظارت آموزشي دانشگاه معارفه شد مدير برنامه ريزي و نظارت آموزشي دانشگاه  معارفه شد


جلسه معارفه مدير  برنامه ريزي و نظارت آموزشي دانشگاه و تكريم از مدير دفتر مطالعات و برنامه ريزي آموزشي و مدير دفتر نظارت و ارزيابي دانشگاه با حضور هيات رئيسه و جمعي از كاركنان حوزه معاونت آموزشي در محل سالن جلسات اين حوزه برگزار شد.

به گزارش وب سايت خبري uinews طي حكمي از سوي دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان،دكتر منصور شريعتي به عنوان مدير برنامه ريزي و نظارت آموزشي دانشگاه منصوب شد.

بنا به گزارش مذكور در پي اجراي طرح راهبردي دانشگاه ،دفتر مطالعات و برنامه ريزي آموزشي با مديريت دكتر احمدرضا نصر و دفتر نظارت و ارزيابي با مديريت دكتر مجيد فخار با هم ادغام شدند و دفتر جديدي از تجميع اين دو دفتر به نام دفتر مديريت برنامه ريزي و نظارت آموزشي دانشگاه با مديريت دكتر منصور شريعتي راه اندازي شد.

 

شايان ذكر است در مراسم معارفه مدير دفتر نظارت و ارزيابي دانشگاه، دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه و دبير هيات رئيسه ،فلسفه اين تغيير در ساختار جديد دانشگاه را اجرايي نمودن طرح راهبردي دانشگاه قلمداد نمود و اظهار داشت:به دنبال تصويب طرح راهبردي دانشگاه،اين دو مديريت در هم تجميع گرديد تا در راستاي اهداف آموزشي گام هاي موثر تري برداشته شود.

دبير هيات رئيسه، در ادامه، دكتر نصر را يكي از پايه گذاران دفتر مطالعات آموزشي دانشگاه دانست و از زحمات چندين ساله وي در زمينه برنامه ريزي آموزشي و ارائه راهكارهاي آموزشي تقدير به عمل آورد.

دكتر ايرواني  همچنين مسئوليت دكتر فخار در دفتر نظارت و ارزيابي را نيز بسيار خوب ارزيابي نمود و افزود:با حضور دكتر فخار نقش نظارتي اين دفتر بدون دغدغه و به خوبي ايفا شده است.

مشاور رئيس دانشگاه در ادامه به معرفي دكتر منصور شريعتي به عنوان مدير نظارت و برنامه ريزي دانشگاه پرداخت و اظهار داشت:كارنامه درخشان دكتر شريعتي در عرصه هاي مختلف مديريتي نشان از توانمندي،تعهد و پتانسيل بالاي ايشان دارد.

 

لازم به ذكر است دكتر يوسف شاقول معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي نيز ضمن تقدير از زحمات دكتر نصر و دكتر فخار، ايشان را ذخيره هاي علمي جامعه دانست كه بايد در چرخه ي مديريتي از وجود آن ها بهره مند شد.

وي در ادامه ضمن تشريح طرح راهبردي دانشگاه و برنامه هاي آموزشي تدوين شده در راستاي تحقق و تسريع اين طرح، بر مشاركت همه جانبه دانشگاه بر مبناي يك برنامه منظم تاكيد نمود.

 

همچنين دكتر احمد رضا نصر ،برنامه محور كردن دانشگاه،توسعه شتابان،تبديل شدن به قطب برنامه ريزي درسي در منطقه،سطح بندي گروه ها و دانشكده ها را از فعاليت هاي انجام شده در دفتر مطالعات و برنامه ريزي آموزشي دانشگاه قلمداد و بر تلاش و كوشش براي تبديل به قطب برنامه ريزي درسي در سطح كشور تاكيد نمود.

 

شايان ذكر است در اين جلسه دكتر منصور شريعتي مدير دفتر نظارت و برنامه ريزي دانشگاه نيز اظهار داشت: كار در دانشگاه اصفهان براي من يك افتخار است ولي يكي از دلايل پذيرش اين مسئوليت، به خاطر شخصيت والاي دكتر شاقول معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه بوده است.

وي در ادامه به تشريح دو نوع مديريت پرداخت و افزود: مديريت براي خالي كردن عقده ها بسيار زيان بار و مديريت براي خالي كردن ايده ها بسيار سودمند و مفيد است،اميدوارم بتوانيم با همكاري كاركنان و مديران حوزه معاونت آموزشي وبا اتكا به اسناد بالادستي دانشگاه، در راستاي سياست هاي آموزشي گام هاي موثري برداريم.

گفتني است در اين مراسم حكم انتصاب دكتر منصور شريعتي قرائت و از زحمات دكتر نصر و دكتر فخار تقدير به عمل آمد.    

 
 
 
1396/06/13 تاریخ:
89 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal