جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
English/العربيه
تازه ها
height=25
استمرار بخشي آموزش عالي براي اقشار مختلف جامعه استمرار بخشي آموزش عالي براي اقشار مختلف جامعه

 

 

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه در مراسم معارفه مدير دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيكي دانشگاه ،استمرار بخشي آموزش عالي براي اقشار مختلف جامعه را از اهداف دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيك قلمداد نمود.


 

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر يوسف شاقول معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دكتر ملك پور به عنوان مدير دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيكي دانشگاه اصفهان، ضمن اشاره به اهميت آموزش هاي آزاد ،اظهار داشت: اين مركز در حوزه هاي توليد محتوي،ارائه رشته هاي تخصصي در سطح كشور مطرح و جز اولين مراكز رسمي آموزش آزاد و الكترونيك در كشور محسوب مي شود.

وي در ادامه، پاسخ به نيازهاي بخش هاي مختلف جامعه، نظير سازمان ها و نهاد ها و صنايع اعم از دولتي و خصوصي و همچنين آموزش هاي مورد نياز شهروندان را از اهداف دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيك دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

دكتر شاقول همچنين افزايش تعداد دانش آموختگان آموزش عالي،پاسخگويي به تقاضاي روز افزون جامعه به آموزش عالي، كمك به ارتقا سطح دانش و فرهنگ جامعه و تنوع بخشي به منابع مالي را ازديگر اهداف اين دفتر قلمداد نمود.

 معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي در ادامه ، دكتر ملك پور را فردي منضبط،دقيق،كم حرف و پر تلاش معرفي نمود و ويژگي هاي منحصر به فرد ايشان را سرمايه اي مهم براي پيشبرد اهداف متعالي معاونت آموزشي و متعاقبا" دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيك دانشگاه دانست.

دكتر شاقول همچنين با اشاره به ويژگي هاي منحصر به فرد دكتر سعيدي از زحمات ايشان نيز تقدير و تشكر نمود و افزود: ويژگي هاي منحصر به فرد دكتر سعيدي مانند حلم و صبوري و سازگار پذيري، وصف ناپذير است.   

دكتر شاقول رسالت دانشگاه را خدمت به جامعه دانست و افزود: يكي از مسير هاي اصلي خدمت به جامعه آموزش هاي آزاد است كه با هدف ارتقا توانمندي هاي اعضاي جامعه در حرفه هاي مختلف نقش آفريني مي نمايد. وي كارآمدي و كارآفريني دانشجويان را از ديگر رسالت هاي اين دفتر قلمداد و خواستار توجه مجموعه و مديريت اين دفتر به موارد مطروحه شد.

 
 
 

شايان ذكر است در اين مراسم دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه و دبير هيات رئيسه نيز ضمن اشاره به پيشنهاد معاونت آموزشي براي برگزاري دوره "كهاد "مبني بر آشنايي دانشجويان واجد شرايط با يك رشته غير از رشته تحصيلي اصلي آن ها، اين دوره را  فرصت مناسبي براي دانشجويان مستعد جهت دستيابي به دانش و مهارت لازم پيش از ورود به بازار كاريا ادامه تحصيل دز گرايش هاي ميان رشته اي دانست و اظهار داشت: اين پيشنهاد در دهمين جلسه از دوره ششم هيات امنا مورخ 25/10/96 مطرح و مورد تصويب قرار گرفت.

دكتر ايرواني در ادامه بيانات خود،ضمن تقدير از زحمات دكتر سعيدي در راستاي پيشبرد اهداف كيفي سازي آموزشي دانشگاه به معرفي دكتر ملك پور پرداخت و اظهار داشت: يكي از ويژگي هاي مثبت ايشان،برنامه ريزي دقيق،نظم و انسجام در امور محوله است كه اميد است در سمت جديد نيز با همين روحيه بتوانند در پيشبرد امور موفق باشند.

لازم به ذكر است در اين مراسم دكتر سعيدي ضمن ارائه گزارش مبسوطي از عملكرد دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيك به مواردي مانند افزايش تعدادرشته هاي آموزشي ،برگزاري مستمر كارگاه هاي آموزشي و انعقاد قرارداد با موسسات آموزش عالي اشاره و افزود : موارد مطروحه بخشي از فعاليت هاي اين مركز است كه به نحو مطلوب تاكنون انجام شده است. وي در پايان براي دكتر ملك پور آرزوي موفقيت و از تلاش و همراهي كارشناسان حوزه تقدير نمود.

همچنين دكتر ملك پور نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد رئيس دانشگاه و معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي خواستار همكاري و همراهي مسئولين و كاركنان حوزه در راستاي اعتلا و پيشبرد اهداف دفتر آموزش هاي آزاد و الكترونيك به منظور ارتقا كيفي آموزش در دانشگاه اصفهان شد.

خاطر نشان مي سازد در پايان اين نشست حكم انتصاب دكتر اكبرملك پور قرائت و به ايشان تقديم شد و تقدير نامه اي نيز از سوي رئيس دانشگاه به دكتر حجت اله سعيدي اهدا گرديد.   

 

 
 
 
 
 

 

1396/11/18 تاریخ:
23 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal