جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English/العربيه
تازه ها
انتخاب دو دانشجوي برجسته دانشگاه اصفهان به عنوان دانشجوي نمونه كشوري سال 1393
انتخاب دو دانشجوي برجسته دانشگاه اصفهان به عنوان دانشجوي نمونه كشوري سال 1393

به گزارش وب سايت خبري uinews مراسم تقدير از دانشجويان نمونه سال 1393 در تاريخ سه‌شنبه 27 مردادماه سال 1394 با حضور معاون اول رييس‌جمهور؛ وزير علوم، تحقيقات و فناوري و وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و جمعي از معاونين و روساي دانشگاه‌ها در نهاد رياست جمهوري برگزار شد كه خانم دكتر نرگس شيردشت‌زاده دانش‌آموخته دكتري زمين‌شناسي و آقاي فرياد پرهيز دانشجوي دكتري دانشگاه اصفهان نيز در جمع تقديرشدگان حضور داشتند. در اين مراسم از 41 نفر از دانشجويان نمونه سال 1393 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تقدير به عمل آمد.

 

شايان‌ذكر است، خانم دكتر نرگس شيردشت‌زاده دانش‌آموخته مقطع دكتري گروه تخصصي زمين‌شناسي (گرايش پترولوژي) دانشگاه اصفهان ،موفق به كسب عنوان «دانشجوي نمونه كشوري» در سال 1393 شده است.

وي عضو استعداد درخشان دانشگاه اصفهان بوده و داراي كارنامه درخشان آموزشي در طول دوران تحصيل در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در دانشگاه اصفهان است. همچنين، در سال‌هاي تحصيلي 1386، 1391، 1392 و 1393 به‌عنوان دانشجوي نمونه دانشگاه اصفهان و در سال‌هاي 1391 و 1392 به‌عنوان پژوهشگر برتر و پژوهشگر فعال دانشگاه اصفهان شناخته شده است. وي تحقيقات مشترك گسترده‌اي را با همكاري محققين و استادان به نام از ايران و سراسر جهان و دريافت گرنت‌هاي پژوهشي از دانشگاه‌هاي مختلف (مانند دانشگاه‌هاي سيدني در استراليا، آستين در تگزاس آمريكا، برزيليا در برزيل، لئوبن در اتريش، كانازاوا در ژاپن)، به انجام رسانده و با ارائه مقالات داراي نوآوري در ژورنال‌هاي معتبر ملي و بين‌المللي (شامل 8 مقاله بين‌المللي ISI و 8 مقاله علمي-پژوهشي، 34 مقاله در همايش‌هاي ملي و بين‌المللي) در جهت اعتلاي نام ايران اسلامي در جهان تلاش كرده‌ است. نگارش 2 كتاب تخصصي در زمينه پترولوژي، همكاري در 2 طرح پژوهشي در دانشگاه اصفهان، همكاري با مجله علمي – پژوهشي پترولوژي، داوري مقالات برخي از مجلات داخلي و خارجي از ديگر فعاليت‌هاي ايشان است. در عرصه فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي نيز مي‌توان به عضويت ايشان در انجمن ژئوشيمي اروپا، عضويت در انجمن علمي زمين‌شناسي ايران، انجمن كاني‌شناسي و بلورشناسي ايران، عضويت در آكادمي بين‌المللي علوم و همكاري در ارائه نرم‌افزار آندرويد «دعاهاي ماه رمضان» اشاره نمود.

 

گفتني است ،آقاي فرياد پرهيز نيز دانشجوي دكتري جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري موفق به كسب دانشجوي نمونه كشورس شده است.

فرياد پرهيز نيز، داراي كارنامه آموزشي درخشان در طول دوران تحصيل خود در مقاطع كارشناسي (دانشگاه تبريز)، كارشناسي ارشد (دانشگاه زنجان) و دكتري (دانشگاه اصفهان) است. كارنامه پژوهشي ايشان شامل 3 مقاله بين‌المللي ISI و 20 مقاله علمي-پژوهشي، 29 مقاله در همايش‌هاي ملي و بين‌المللي، 14 عنوان كتاب و اجرا و همكاري در انجام 27 طرح تحقيقاتي است. كسب عنوان كتاب سال دانشجويي سال 1389 ازجمله‌ي افتخارات ايشان است. همچنين، در عرصه فرهنگي داراي 17 مقاله با موضوعات قرآني، سياسي- اجتماعي و ادبي - هنري و چاپ 3 كتاب با موضع سياسي - اجتماعي است. عضويت در كانون قرآن و عترت، انجمن علمي و پژوهشي جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري ايران، كانون هلال‌احمر، مدير داخلي فصلنامه شهر پايدار، تأليف مقاله با موضوعات ورزشي، كسب رتبه اول فوتسال گراميداشت مقام معلم، مقام دوم واليبال سالروز آزادسازي خرمشهر، مقام اول فوتبال به مناسب دهه فجر (1392) از ديگر فعاليت‌ها و افتخارات ايشان است.

 
 
 

 

تاریخ:
1394/06/04
تعداد بازدید:
286
منبع:
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal