جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
English/العربيه
تازه ها
1393/07/02
سرپرست دانشگاه اصفهان: دانشجويان در كنار تحصيل علم، فعاليت هاي فرهنگي را در نظر بگيرند
سرپرست دانشگاه اصفهان: دانشجويان در كنار تحصيل علم، فعاليت هاي فرهنگي را در نظر بگيرند" class = "b1 file1 showcommunique2file1 img-responsive">
 

تاريخ خبر: 01/07/1393
ساعت: 14:10

اصفهان- ايرنا- سرپرست دانشگاه اصفهان گفت: دانشجويان با توجه به اهميت امور فرهنگي و مذهبي، فعاليت هاي اين بخش را در كنار تحصيل علم در نظر بگيرند و به آن بپردازند.
به گزارش ايرنا، هوشنگ طالبي روز سه شنبه در آيين استقبال از دانشجويان ورودي سال 93 دانشگاه اصفهان افزود: براي اين منظور زمينه هاي مناسب در دانشگاه اصفهان فراهم شده است.
وي با اشاره به تشكيل معاونت فرهنگي در همه دانشكده هاي دانشگاه اصفهان اظهار كرد: دانشجويان مي توانند براي فعاليت و انجام امور فرهنگي ابتدا به دانشكده هاي خود و براي امور گسترده تر به معاونت فرهنگي دانشگاه مراجعه كنند.
وي با بيان اينكه دانشجويان، نورچشم نظام جمهوري اسلامي ايران هستند، گفت: حضور دانشجويان در دانشگاه اصفهان دستاورد سالها تلاش آنهاست و لازم است كه اين تلاش در همه زمينه­هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي در دانشگاه ادامه يابد.
سرپرست دانشگاه اصفهان با اشاره به فعاليت 13 دانشكده در اين دانشگاه افزود: اين دانشگاه داراي حدود 15 هزار دانشجو و 600 عضو هيات علمي است.
وي به پذيرش حدود سه هزار و 800 دانشجو در سال تحيلي 94-93 اشاره و اظهار كرد: بيشتر پذيرفته شدگان امسال بويژه در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دختران هستند.
طالبي افزود: از يكهزار و 500 دانشجوي پذيرفته شده در مقطع كارشناسي، يك هزار و هفت نفر دختر و از يكهزار و 828 دانشجوي پذيرفته شده در مقاطع كارشناسي ارشد، يكهزار و 96 نفر دختر هستند.
وي ادامه داد: از 506 نفر دانشجوي جديد مقطع دكترا 263 نفر پسر و 243 نفر دختر هستند.
وي تصريح كرد: همچنين بيشتر پذيرفته شدگان امسال در دانشگاه اصفهان در مقاطع تحصيلات تكميلي هستند كه نشانه اهميت اين موضوع و تقاضاي بالاي آن در ميان دانشجويان است.
سال تحصيلي 94-93 از روز 22 شهريور همزمان با سراسر كشور در دانشگاه اصفهان آغاز شده بود.
تعداد بازدید:
3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal