جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
براي خبرنگاران افتخاري...
هر روزه شاهد هستيم كه در اطراف ما اتفاق هاي گوناگوني روي مي دهد و از قضا اين رويدادها براي بسياري جذاب و مورد توجه است. تمامي روزنامه نگاران، گزارشگران و خلاصه كساني كه به هر نحو با حرفه خبرنگاري و اطلاع رساني در ارتباط هستند، تلاش مي كنند تا بنابر نوع اتقاق ها و رويدادها همچنين ميزان توجه و علاقه مخاطبان، به توليد خبر و در ادامه به تشريح و تفسير آن بپردازند. بديهي است اصحاب رسانه ها نمي توانند تمامي خبرها را پوشش دهند و اين باعث مي شود كه بعضي اوقات برخي اتفاق هاي مهم از نظر پنهان بماند. پر واضح است در محلي همچون دانشگاه اصفهان با جمعيتي بالغ بر 15000 نفر دانشجو و استاد و كارمند نيز ممكن است سوژه هايي از ديد خبرنگاران وب سايت خبري روابط عمومي اين دانشگاه پنهان بماند و .... . شما دانشگاهي عزيز مي توانيد در اين بخش سوژه يا سوژه هايي كه احساس مي كنيد قابليت تهيه خبر و گزارش دارد را براي سردبير وب سايت خبري UINews ارسال كنيد. فقط كافي است حداقل اطلاعات را ترجيحا با يك شماره تماس همچنين يك قطعه عكس مرتبط در دو مستطيل زيرين وارد كرده و دكمه "add camment" را فشار دهيد. به همين سادگي.
تاریخ:
1386/21/25
تعداد بازدید:
2906
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal