جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
English/العربيه
تازه ها
برگزاري مراسم توديع و معارفه معاونان سابق و جديد معاونتهاي اداري مالي و تحقيقات و فناوري دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
برگزاري مراسم توديع و معارفه معاونان سابق و جديد معاونتهاي اداري مالي و تحقيقات و فناوري دانشگاه

در پيش از ظهر بيستمين روز از خردادماه سال جاري اتاق كنفرانس تالار دكتر رزمجو دانشگاه اصفهان ميزبان جمعي از مديران، مسئولان و دانشگاهيان بود كه به مراسم توديع و معارفه معاونان سابق و جديد معاونتهاي اداري مالي و تحقيقات و فناوري اين دانشگاه آمده بودند.

به گزارش وب سايت Uinews در ابتداي اين مراسم، دكتر محمد حسين رامشت، رئيس دانشگاه اصفهان عملكرد معاون سابق تحقيقات و فناوري را درست و صحيح ارزيابي كرد و گفت: دكتر امير رحيمي با برنامه ريزي، تلاش و پي گيريهاي مجددانه، توانست، تحولي جدي در حوزه ي معاونت پژوهشي دانشگاه اصفهان ايجاد كرده و گام هاي اساسي و موثري بردارد.

رييس دانشگاه اصفهان با تقدير از زحمات معاون سابق حوزه معاونت تحقيقات و فناوري اين دانشگاه، اظهار اميدواري كرد كه مديران جديد نيز با تلاش و كوشش خود بتوانند موجبات ارتقاء و سربلندي هرچه بيشتر باغستان علمي نصف جهان را فراهم كنند.

پس از سخنان رييس دانشگاه اصفهان نوبت به معاون سابق تحقيقات و فناوري رسيد تا به ارائه ي گزارشي از فعاليت هاي در زمان مسئوليت خويش بپردازد.

دكتر امير رحيمي اما خيلي كوتاه سخن گفت؛ اينكه محور عمده ي موفقيت ها و تغييرات خوب و موثر در اين حوزه حاصل تلاش گروهي و همدلي مسئولان دانشگاه همچنين مديران و كاركنان حوزه معاونت تحقيقات و فناوري است و اينكه ابراز اميدواري كرد با آغاز مسئوليت دكتر حسين هرسيج در حوزه معاونت تحقيقات و فناوري چرخه ي علمي و پژوهشي دانشگاه اصفهان بهتر از قبل بچرخد و موجب سرافرازي دانشگاهيان اصفهان بشود.

سخنران بعدي مراسم، قائم مقام رئيس دانشگاه اصفهان بود كه از سوي دكتر محمد حسين رامشت با حفظ سمت به عنوان معاون تحقيقات و فناوري اين دانشگاه معرفي شده بود. دكتر حسين هرسيج نيز از معاون سابق حوزه معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه به عنوان يكي از نيروهاي توانمند و متعهد در دانشگاه نام برد و ابراز اميدواري كرد كه در آينده از توانمنديهاي ايشان در بخشهاي ديگر به شكل بهينه استفاده شود.

در ادامه معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه اصفهان به نقش و اهميت تحصيلات تكميلي و راه اندازي رشته هاي بين رشته اي در اين دانشگاه اشاره كرد و گفت: راه اندازي و توسعه رشته هاي بين رشته اي موجب ارتقاء هر چه بيشتر دانشگاه در سطح ملي و بين المللي خواهد شد.

وي توجه ويژه به مقوله توليد علم را از اهداف اساسي و يكي از سياست هاي كلان دانشگاه اصفهان دانست و گفت: دانشگاه اصفهان با دو بال علم و ايمان مي تواند در بالاترين قله هاي علم و انديشه بنشيند و با نگاهي تيزبينانه به مشكلات جامعه، در راستاي حل و فصل آن گام هاي مؤثري را بردارد.

به عنوان سخنران آخر دكتر علي اصغر ميرباقري فرد، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي در سخنان كوتاهي، دكتر امير رحيمي را فردي صادق، با پشتكار و درايت و متواضع دانست و اظهار اميدواري كرد كه از تجربيات و بهره هاي فكري ايشان در امور آموزشي و پژوهشي دانشگاه استفاده بهينه شود.

در پايان اين مراسم نسبتا طولاني به رسم يادبود، لوح سپاسي از سوي رييس دانشگاه اصفهان به دكتر رحيمي اهداء و از زحمات دوران مديريت ايشان در حوزه معاونت تحقيقات و فناوري تجليل به عمل آمد.

اضافه مي شود همزمان با مراسم توديع و معارفه معاونان سابق و جديد حوزه معاونت تحقيقات و فناوري، مراسم توديع دكتر حسين هرسيج و معارفه دكتر محمد رضا عبدي معاونان سابق و جديد حوزه معاونت اداري مالي دانشگاه نيز برگزار شد.

تاریخ:
1387/03/21
تعداد بازدید:
1665
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal