جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
مرخصي ها در تابستان به صورت نصف محاسبه مي شود" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مرخصي ها در تابستان به صورت نصف محاسبه مي شود

مرخصي كاركنان دانشگاه در طول تابستان سال جاري به صورت نصف محاسبه مي شود.

به گزارش وب سايت خبري UINews يكصد و سيزدهمين جلسه هيات رئيسه دانشگاه اصفهان با موضوع تعيين ساعات كاري اين دانشگاه در ايام تابستان، هفته گذشته تشكيل و مصوباتي را نيز به همراه داشت.

بر اساس مصوبه هيات رييسه، ساعات كار كاركنان دانشگاه اصفهان از تاريخ پانزدهم تير تا پانزدهم شهريورماه به صورت يكسره و از ساعت 7 صبح تا 14:30 بعد از ظهر مي باشد.

در ادامه اين مصوبه آمده: كليه كاركناني كه در طول ايام مذكور از مرخصي استفاده مي نمايند، مرخصي آنها بصورت نصف محاسبه خواهد شد. همچنين در صورتي كه حداقل مجموع مرخصي هاي ساعتي ايشان در هر ماه 2 روز باشد، مدت استفاده شده نصف مي گردد.

هيات رييسه دانشگاه با تاكيد بر اين كه مجموع مرخصيهاي استفاده شده مربوط به هر نفر مي بايست بصورت كامل در فرم مربوطه نوشته شده و پيوست به هم باشد تا محاسبه تخفيف مورد نظر انجام گيرد، دريافت برگه هاي مرخصي كاركنان دانشگاه از سوي امور اداري را به يك هفته بعد از روز پانزدهم شهريور موكول كرده است.

شايان ذكر است كه در مصوبه هيات رييسه دانشگاه، ساعت كاري كاركناني كه بصورت شيفت فعاليت مي نمايند نيز تابع شرايط و ضوابط شيفت ايشان تعيين شده است.

در پايان اين جلسه از تمامي روساي واحدها و دانشكده ها خواسته شده تا با توجه به تاكيدات مسئولان استان مبني بر صرفه جويي در مصرف آب و برق ، شرايطي فراهم شود كه با كاهش فعاليتهاي آموزشي دانشگاه كاركناني كه حضور آنها ضروري نمي باشد، حتي الامكان از مرخصي و امتيازات اعلام شده استفاده كنند.

تاریخ:
1387/04/4
تعداد بازدید:
1846
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal