جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
English/العربيه
تازه ها
روز قدس روز اتحاد و همبستگي جهان اسلام است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
روز قدس روز اتحاد و همبستگي جهان اسلام است

دانشگاه اصفهان در بيانيه اي با گراميداشت ياد و خاطره شهداي انتفاضه يكبار ديگر با آرمانها و انديشه هاي امام راحل و مقام معظم رهبري تجديد بيعت كردند.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews در اين بيانيه آمده است حماسه‌ روز قدس يادآور فرياد رعدآساي امام راحل است كه همچون صاعقه بر سر سفاكان صهيونيست فرود آمده و پژواك آن در جهان به ويژه دركشورهاي اسلامي طنين افكن شد و مسير مبارزه‌ي بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخت. مردمي كه بيش از نيم قرن درمصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان ازشرف و كرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري و حفاظت مي‌كنند.

قدس محور هويت و اتحاد همان امتي است كه مستضعفان زمين را وارثان واقعي مي‌داند و براي زورمداري و بي‌عدالتي عمري كوتاه قائل و ايمان دارد كه نصرت و پيروزي از آن صالحان و هدايت يافتگان خواهد بود و دراين روز بزرگ، قدرت خداوند درگام‌هاي استوار مردان و زنان مسلمان و درياي مواج و خروشان مسلمانان روزه‌دار نمود مي‌يابد.

روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ مستكبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي كفر و استكبار دوران معاصر و روز برائت از استكبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريكاي جنايتكار است.

ما دانشگاهيان دانشگاه اصفهان ضمن تقدير و تشكر از مواضع اصولگرايانه و انقلابي رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در خصوص حمايت از مظلومين فلسطين اعلام مي نماييم كه در روز جهاني قدس  يكبار ديگر ضمن تجديد ميثاق و پيمان با آرمان هاي بلند معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني( ره) و با پيروي از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي با حضور پر شور و حماسه ساز خود در  راهپيمايي روز جهاني قدس بار ديگر سايه سار درخت تنومند انقلاب اسلامي ايران را كه بر سراسر جهان سايه افكنده است به منصه ظهور رسانده و حضور خصمانه استكبار را تا رسيدن به سرمنزل سقوط و نيستي حتمي خواهيم ساخت.

تاریخ:
1387/07/1
تعداد بازدید:
653
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal