جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
English/العربيه
تازه ها
خوشا به حالشان، خدا پشت و پناهشان..." class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
خوشا به حالشان، خدا پشت و پناهشان...

چندي پيش مطلبي در بخش ارسال سوژه خبري وب سايت روابط عمومي دانشگاه اصفهان منتشر شد كه حاوي نكات جالب و قابل تاملي بود. بد نديديم كه اين مطلب را براي شما خوانندگان و بازديدكنندگان عزيز منعكس كنيم.

عزيزي نوشته بودند كه براي اولين بار از زمان آغاز اردوهاي جهادي بسيج سازندگي، دانشجويان بسيجي دانشگاه اصفهان به شكل مستقل و با هدف خدمت رساني و كمك به هموطنان خود به تعدادي از مناطق محروم استان اصفهان سفر مي كنند.

اين دوست عزيز ادامه مي دهد 80 نفر بسيجي دختر و پسر دانشگاه اصفهان با حضور در سه روستاي راچه، سكان و اسلام آباد از توابع شهرستان فريدونشهر، آن هم در گرماي مردادماه، به مدت 8 روز فرصتي مي يابند تا از نزديك با مشكلات و مسايل مردم عزيز و دوست داشتني گوشه اي از نصف جهان آشنا شود.

اين جوانان برومند و خداجو تلاش كرده اند تا به قدر توان خويش خدمات فرهنگي، علمي، آموزشي و عمراني خوبي را به ارائه كرده و حتي برخي مشكلات آن مردم را حل و فصل كنند.
خوشا به حالشان، خدا پشت و پناهشان... .

تاریخ:
1387/07/9
تعداد بازدید:
525
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal