جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
English/العربيه
تازه ها
امضاي تفاهم‌نامه بين مركز ميراث مكتوب و دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
امضاي تفاهم‌نامه بين مركز ميراث مكتوب و دانشگاه اصفهان

خبرگزاري فارس: مركز پژوهشي ميراث مكتوب و «قطب علمي تحقيق در متون حكمي و عرفاني دانشگاه اصفهان» تـفـاهم‌نـامـه مشاركت و همكاري در زمينه متون كهن امضا كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، به نقل از ميراث مكتوب، موضوع تفاهم نامه در دو بخش «مشاركت و همكاري در زمينه تحقيق و تصحيح متون برگزيده حكمي و عرفاني» و «برگزاري همايشهاي تخصصي مشترك» تعيين شده است.
در اين تفاهم‌نامه كه به امضاي سيدعلي‌اصغر ميرباقري فرد رئيس قطب علمي تحقيق در متون حكمي و عرفاني دانشگاه اصفهان و ايراني رئيس مركز پژوهشي ميراث مكتوب رسيده، قطب علمي متعهد شد آثار حكمي و عرفاني ارزشمند را شناسايي و نسبت به تصحيح و تحقيق آن اقدام و سپس براي انتشار به ميراث مكتوب پيشنهاد كند كه اين مركز موظف به انتشار آن با رعايت مفاد تفاهم نامه خواهد بود.
گسترش فعاليت‌هاي متن‌پژوهي و تصحيح انتقادي متون، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي و همايش‌هاي علمي و همچنين برنامه‌ريزي براي ايجاد گرايش جديد در دوره كارشناسي ارشد يا دكتري در رشته زبان و ادبيات فارسي با عنوان «تصحيح انتقادي متون» از جمله موارد پيش‌بيني شده است كه طرفين روي آنها به توافق رسيده‌اند.
تاریخ:
1387/07/11
تعداد بازدید:
480
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal