جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
رييس دانشگاه: تلاش كنيد تا در پايان تحصيل پرونده اي درخشان داشته باشيد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رييس دانشگاه: تلاش كنيد تا در پايان تحصيل پرونده اي درخشان داشته باشيد

شما دانشجويان زماني مي توانيد به جايگاه و منزلت اجتماعي بالا دست پيدا كنيد كه در پايان تحصيل خود پرونده اي پاك و درخشان داشته باشيد.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews دكتر محمد حسين رامشت، رئيس دانشگاه اصفهان در جمع دانشجويان جديدالورود دانشكده ادبيات و علوم انساني گفت : موفقيت تان در ورود به يكي ديگر از مراحل زندگي را تبريك مي گويم و اميدوارم اين توفيق نصيب شما شود تا دريچه شناخت و معرفت در پيش روي خود گشوده شود.

رئيس دانشگاه اصفهان گفت: دانشجويي كه در دانشگاه پذيرفته مي شود و قرار است بخشي از حيات علمي خود را در اين مكان بگذراند مي بايست بداند كه اولا دوره تحصيلي جديد، تفاوت عمده اي با دوره هاي آموزشي قبل دارد چرا كه فضاي دانشگاه تفكر و نگاه خاصي را مي طلبد كه با دوران دبيرستان و دبستان بسيار متفاوت است. دوم اينكه در باغ دانشي همچون دانشگاه اصفهان بايد بياموزد كه چگونه با ديگران زندگي كند، چگونه با آنها ارتباط برقرار كرده و يا اينان را تحمل كند.

رامشت در بخش ديگري از سخنان خود به معرفت اندوزي در جايي همچون دانشگاه اشاره كرد و گفت: دانشگاه براي هيچ كس منزلت و شآن نمي آورد ، شما زماني مي توانيد به جايگاه و منزلت اجتماعي بالا دست پيدا كنيد كه در پايان تحصيل خود پرونده اي پاك و درخشان داشته باشيد.

وي افزود ، دانشگاه محيطي براي افزايش معرفت و گسترش افق هاي تازه فكري است تا در نهايت آدمي را به مراتب بالاتر آدميت سوق دهد.

رييس دانشگاه اصفهان در پايان تصريح كرد: شما اكنون در دانشگاهي پذيرفته شده ايد كه وارث مدرسه ي چهار باغ است، در شهري پا گذاشته ايد كه به آن نصف جهان مي گويند و اگر امروز شما در خيابان هاي اصفهان راه مي رويد و همگان اين شهر را شريف مي نامند به دليل بن مايه انديشه اي است كه دانه دانه آجر هاي شهر با آن سرشته شده است.

تاریخ:
1387/07/15
تعداد بازدید:
843
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal