جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
قاشق هاي بلند و آدم هاي تنگ نظر!" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
قاشق هاي بلند و آدم هاي تنگ نظر!
روزي مرد متديني با فرشته خدا گفتگو مي كرد. سخن بدان جا رسيد كه مرد مومن از فرشته خواست تا شكل ظاهري بهشت و جهنم را بداند". فرشته او را به سمت دو درب هدايت كرده و يكي از آنها را باز نمود.
روزي مرد متديني با فرشته خدا گفتگو مي كرد. سخن بدان جا رسيد كه مرد مومن از فرشته خواست تا شكل ظاهري بهشت و جهنم بداند". فرشته او را به سمت دو درب هدايت كرده و يكي از آنها را باز نمود. مرد نگاهي به داخل انداخت. ديد، درست در وسط اتاق ميز گرد بزرگي وجود دارد كه بر روي آن يك ظرف خورش است، آنقدر بوي خوبي داشت كه دهانش آب افتاد. مرد ديد، افرادي كه به دور ميز نشسته بودند بسيار لاغر و مردني و مريض حال اند، به نظر قحطي زده مي آمدند. آنها در دست خود قاشق هايي با دسته بسيار بلند داشتند كه اين دسته ها به بالاي بازوهايشان وصل شده بود و هر كدام از آنها به راحتي مي توانستند دست خود را داخل ظرف خورش ببرند تا قاشق خود را پر كنند اما از آن جايي كه اين دسته ها از بازوهايشان بلند تر بود، نمي توانستند دستشان را برگردانند و قاشق را در دهان خود فرو ببرند.
مرد متدين با ديدن صحنه بدبختي و عذاب آنها غمگين شد. فرشته گفت: "جهنم را ديدي، حال نوبت بهشت است". آنها به سمت اتاق بعدي رفتند و فرشته درب را باز كرد، آنجا هم دقيقا مثل اتاق قبلي، يك ميز گرد بود با يك ظرف خورش بر روي آن و افراد دور ميز، آنها مانند ساكنان اتاق قبلي همان قاشق هاي دسته بلند را داشتند، ولي به اندازه كافي قوي و چاق بودند، مي گفتند و مي خنديدند. مرد با خدا گفت: "اي فرشتها سر در نمي آورم، نمي فهمم؟!". فرشته پاسخ داد: "ساده است، فقط احتياج به يك مهارت دارد، مي بيني؟ اينها ياد گرفته اند كه به يكديگر غذا بدهند، در حالي كه آدم هاي طمع كار كه در اتاق قبلي هستند، تنها به خودشان فكر مي كنند!"
تاریخ:
1387/08/3
تعداد بازدید:
501
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal