جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English/العربيه
تازه ها
انتشار فراخوان طنز و كاريكاتور با موضوع اصفهان و دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
انتشار فراخوان طنز و كاريكاتور با موضوع اصفهان و دانشگاه

عضوگيري كانون دانشجويي مطالعات زنان، برگزاري كلاس آموزشي توسط كانون نجوم رامي، انتشار فراخوان طنز و كاريكاتور به مناسبت سيصدمين سالگرد تاسيس دانشگاه و برگزاري نمايشگاه كتاب كتب اسلامي به زبان هاي خارجي از مهم ترين اخبار كوتاه فرهنگي دانشگاه اصفهان است.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews كانون دانشجويي مطالعات زنان باران با هدف افزايش آگاهي  دختران و زنان نسبت به جايگاه، تاريخ و حقوق مدني و اجتماعي خود و به منظور بررسي علمي و مدون درباره موضوعات ذكر شده اقدام به عضوگيري از علاقه مندان نموده است. متقاضيان مي توانند همه روزه از ساعت 12 تا 2 بعدازظهر به ساختمان نگارخانه واقع در روبروي مصلاي الغدير دانشگاه مراجعه و نسبت به عضويت خود در اين كانون اقدام كنند. 

اگر به نجوم و ستاره شناسي علاقه مند هستيد اما اطلاعات زيادي در اين باره نداريد، مي توانيد يا مراجعه به كانون نجوم رامي و شركت در كلاس هاي آموزش مقدماتي نجوم، مطالب خوبي را بياموزيد. كلاس ها هر چهارشنبه برگزار مي شود و دوستداران نجوم مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام بخ انجمن علمي گروه فيزيك مراجعه كنند.

كمتر از يك ماه ديگر جشن هاي سيصدمين سال تاسيس دانشگاه اصفهان آغاز مي شود. هر يك بخش هاي دانشگاه در تلاش اند تا به نوبه خود سهمي در اين مراسم داشته باشند. اداره امور فرهنگي اين دانشگاه با پشتوانه نيروي خلاق و جوان دانشجو، برنامه هاي زيادي را در دستور كار خود قرار داده كه يكي از اين برنامه ها مسابقه طنز و كاريكاتور مي باشد كه فراخوان آن به تازگي منتشر شده است. موضوع اين فراخوان اصفهان و دانشگاه است و آخرين مهلت ارسال آثار هم تا تاريخ 6 آذرماه سال جاري تعيين گرديده است. علاقه مندان به شركت در اين مسابقه مي بايست آثار خود را به اداره امور فرهنگي دانشگاه تحويل دهند.

از ديروز نمايشگاهي از كتب اسلامي به زبان هاي انگليسي، فرانسه و عربي در دانشكده زبان هاي خارجي دانشگاه اصفهان برپا شده و تا فردا نيز ادامه دارد. كتب ارائه شده با 10 درصد تخفيف در اختيار دانشگاهيان اصفهان قرار مي گيرد.

اين نمايشگاه تا 20 آبان ماه سال جاري از ساعت 9:30 تا 2 بعدازظهر پذيراي علاقه مندان است.

تاریخ:
1387/08/19
تعداد بازدید:
559
منبع:
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal