جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
برگزاري نمايشگاه خدمات بانك مسكن در دانشگاه

همزمان با گراميداشت روز دانشجو نمايشگاه از خدمات بانك مسكن در دانشگاه اصفهان در حال برگزاري است.

مرتضي كربلايي، مسئول روابط عمومي بانك مسكن استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار وب سايت خبري uinews هدف از برگزاري اين نمايشگاه را ارائه خدمات و شفاف سازي در خصوص بانكداري الكترونيك، پاسخگويي به سوالات و ابهامات مراجعه كنندگان به بانك مسكن و ارائه خدمات بانكي به قشر دانشگاهي اعلام كرد.  

كربلايي در ادامه به خدمات  مهم نمايشگاه پرداخت و گفت : بانك مسكن به عنوان تنها بانك تخصصي در بخش مسكن در راه نيل به اهداف عالي خود در جهت تامين مسكن عموم مردم به خصوص اقشار كم درآمد جامعه افزايش قدرت انتخاب مشتريان و تنوع در ارائه خدمات بانكي حساب سپرده سرمايه گذاري ممتاز را ايجاد نموده است كه در نوع خود منحصر به فرد مي باشد زيرا دارندگان اين حساب علاوه بر دريافت سود حساب سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت عادي بانك مسكن از امكان برخورداري از اوراق گواهي حق تقدم استفاده از تسهيلات مسكن نيز بهره مند مي شوند.

وي در مورد حساب جوانان نيز اظهار داشت ، بخش مسكن از بخش هاي مهم اقتصادي است كه همواره درصد قابل توجهي از توليد ناخالص ملي را به خود اختصاص داده است . حساب پس انداز مسكن جوانان يكي از انواع حساب هاي سپرده ي سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده ي حساب قادر مي باشد با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت با شرايط خاص و استثنايي از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار گردد.

مسئول روابط عمومي بانك مسكن استان اصفهان در ادامه افزود، تمامي سپرده گزاران صندوق پس انداز مسكن به شرط داشتن شرايط عمومي و اختصاصي اين حساب مي توانند از تاريخ 1/3/86 به بعد از تسهيلات اعطائي تا سقف 180 ميليون ريال به منظور احداث ،تكميل و خريد واحد مسكوني استفاده نمايند .

وي در پايان خاطر نشان ساخت ، بانك مسكن به عنوان اولين بانك خاورميانه و هفتمين بانك جهاني در بازگشت سرمايه معرفي شده است كه به عنوان اولين بانك ايراني تواتنسته است اين مقام را در سطح جهان كسب نمايد .

تاریخ:
1387/09/17
تعداد بازدید:
752
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal