جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
English/العربيه
تازه ها
سكوت جهاني را مي شكنيم" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
سكوت جهاني را مي شكنيم

شوراي هماهنگي مجموعه‌ي كانون‌هاي فرهنگي هنري اداره امور فرهنگي دانشگاه اصفهان در بيانيه اي جنايات اخير رژيم صهيونيستي عليه مردم غزه را محكوم كرد.

يكبار ديگر رژيم صهيونيستي خوي استكباري و ددمنشانه خود كه به هيچ يك از قوانين سازمان‌هاي بين‌المللي پايبند نيست را به جهانيان نشان داد.

اين رژيم ظهر هفتم دي ماه در حالي با تمام امكانات خود از زمين و هوا به مردم بي دفاع غزه حمله ور شد كه از هفته‌ها قبل به طور رسمي حمله‌اي در ابعاد وسيع را اعلام كرده بود.

در اين حمله وحشيانه و نابرابر كه صد البته روي مستكبرين تاريخ را سفيد كرد، بيش از هزار نفر كشته و زخمي شده كه اكثر اين افراد را كودكان و زنان بي دفاع تشكيل مي‌دهند.

اين حملات در حالي صورت مي‌گيرد كه سران مزدور اين رژيم خود را براي برگزاري انتخابات سراسري جهت رسيدن به كرسي قدرت آماده مي‌كنند و ظاهراً با مردم غاصب اين رژيم عهد بسته‌اند كه هر كس كشتار بيشتري انجام دهد و گرگ صفتي خود را بيشتر نمايان كند شايستگي تصدي پست نخست وزيري را دارا است.

مدعيان دروغين حقوق بشر را چه شده كه در سالروز تولد عيساي مسيح (ع)، پيروان پيامبر اولوالعزمي كه به صلح ورزي مشهور است، اين چنين توطئه سكوت را كما في سابق در دستور كار خويش قرار داده، گويي كه هيچ اتفاقي رخ نداده، هماناني كه اگر اردكي در بركه‌اي از اين دنياي پهناور توسط صيادي كشته شود راهپيمايي گسترده به پا كرده و داد و شيون شان گوش فلك را كر مي‌كند.

آناني كه به خاطر اسارت دو سرجوخه صهيونيستي توسط حزب الله لبنان، تريبون‌هاي كذايي دفاع از حقوق بشر خويش را فعال كرده و بيانيه‌‌هاي گسترده منتشر نموده و در كمتر از لحظاتي شوراي امنتيت! را كه گويي صرفاً براي دفاع از حقوق مستكبران و زورگويان تشكيل شده را فعال نمودند.

هماناني كه دهها بار تريبون شوراي امنيت را به خاطر برنامه صلح آميز هسته‌اي ايران عرصه تاخت و تاز و زورگويي خود قرار داده و اين در حالي است كه رژيم صهيونيستي رسماً وجود دهها كلاهك هسته‌اي خويش را تأييد كرده و با قلدري هر چه تمام تر وجود اين كلاهك‌ها را براي دفاع از خويش تفسير نموده است.

هان اي مسلمانان جهان، اي آزاديخواهان، اي روشنفكران و اي قلم به دستان!

شما را چه شده! در گوشه‌اي از دنياي پر از ظلم و جور و صرفاً در چند ساعت صدها نفر از كودكان و مردم مظلوم به خاطر دفاع از مال و جان و ناموس خويش غرق در خون و آتش مي‌شود و در گوشه‌اي ديگر سكوتي مرگبار دامنگير ملل مسلمان شده است!

دولت‌هاي عربي را چه شده!

هماناني كه در لابيهاي صهيونيستي- آمريكايي در نهان و آشكار توطئه كرده و آب در آسياب دشمن قسم خورده مسلمانان ريخته و حيثيت نداشته خويش را بيش از پيش نزد آزاديخواهان جهان زير سوال برده‌اند. اگر بخواهيم فهرستي را از جنايات اين متمكنين شكم پرست و باده به دست! را بر شمريم مثنوي هفتاد من كاغذ خواهد شد!

دانشجويان و آزاديخواهان ايران اسلامي!

بياييد همچون گذشته اين توطئه سكوت جهاني را بشكنيم و به ياد مظلوميت اصحاب كربلاي حسيني (ع) مظلوميت كربلاي غزه را فرياد زنيم كه « ان تنصر الله ينصركم و يثبت اقدامكم »

تاریخ:
1387/01/8
تعداد بازدید:
577
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal