جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
محركه  اصلي دانشگاه آموزش است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
محركه اصلي دانشگاه آموزش است

اين مطلب را دكتر محمد حسين رامشت، رئيس دانشگاه در جلسه معارفه دكتر حسين هرسيج به عنوان معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اعلام كرد.

در اين جلسه كه با حضور جمعي از مديران و كاركنان حوزه آموزشي برگزار شد،رئيس دانشگاه با آرزوي سلامتي و بهبودي   دكتر مير باقري فرد، معاون سابق آموزشي و تحصيلات تكميلي ادب در رفتار و گفتار و پيگيري‌هاي مجدانه را از جمله ويژگي‌هاي برجسته ايشان برشمرد و گفت: دكتر مير باقري فرد در خصوص تحقق سياست‌هاي آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در دانشگاه اصفهان گام‌هاي بسيار بزرگي برداشت كه از آن جمله مي توان به توسعه رشته‌ها ، ترميم هرم اعضاي هيأت علمي ، ايجاد رشته هاي ميان رشته‌اي و جذب سالانه بين 80 تا 100 عضو هيأت علمي جديد نام برد.

در ادامه اين جلسه، دكتر هرسيج قائم مقام رئيس دانشگاه و معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي نيز با حساس بر شمردن فعاليت‌هاي آموزشي دانشگاه در سخناني با اشاره به زحمات و تلاش‌هاي دكتر مير باقري فرد گفت: تلاش خواهيم كرد تا با همكاري مديران و كاركنان در جهت ارتقاي شاخص‌هاي آموزشي از نظر كمي و كيفي گام برداريم.

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي آنگاه با بيان اين نكته كه فلسفه وجودي همه‌ اعم از  استاد، كارمند وجود دانشجو ست بر انجام خواسته‌ها و تأمين حقوق حقه دانشجو با بهره‌گيري از بهترين شيوه و در اولين زمان ممكن تأكيد كرد.

قائم مقام رئيس دانشگاه در ادامه، حق را فراتر از قانون و آيين نامه‌هاي دست نوشته انسان‌ها ذكر كرد و افزود : همه بايد تلاش كنند تا حقي از كسي ضايع نشود و به طور قطع احقاق حق، رضايت‌مندي دانشجو را به دنبال خواهد داشت.

تاریخ:
1387/11/1
تعداد بازدید:
632
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal