جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
ايجاد تعاوني، ركني اساسي براي پرداختن به ايده‌هاي نو و تازه است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
ايجاد تعاوني، ركني اساسي براي پرداختن به ايده‌هاي نو و تازه است

در مراسم افتتاحيه، دفتر تعاون دانشگاهي، دكتر رامشت، رئيس دانشگاه اصفهان گفت: ايجاد تعاوني، ركن اساسي براي پرداختن به ايده‌هاي نو و تازه است.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews، دكتر محمدحسين رامشت، رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم افتتاحيه‌ي دفتر تعاون دانشگاهي با اشاره به نياز مبرم دانشجويان به ايجاد دفتر تعاوني بر ضرورت وجود دفترهاي تعاوني در دانشگاه تأكيد كرد. رئيس دانشگاه در ادامه افزود با توجه به اينكه جمعيت دانشجويي ما در دو سال آينده به شش ميليون نفر خواهد رسيد، تربيت نيروي انساني كه قادر به پردازش ايده‌هاي جديد در زمينه كار و فعاليت اجتماعي باشند ضرورت مي‌يابد. وي همچنين تجميع سرمايه و خدمات مشاوره‌اي را براي تحقق اهداف آينده‌ي دانشگاه امري ضروري تلقي كرد .

دكتر رامشت در ادامه به محيط رقابت‌آميز كسب و كار اشاره نمود و گفت: دانشجويان و صاحبان ايده بايد با اينگونه محورها آشنا شوند و تعاوني ركن اساسي براي‌ آشنايي دانشجويان با محيط‌هاي رقابت‌آميز كسب و كار است. رئيس دانشگاه اصفهان در پايان ضمن اشاره به توانايي‌هاي بالاي ايرانيان در سطح دنيا تصريح كرد براي كسب مهارت‌هاي لازم بايد آموزش‌هاي خاص و ويژه در زمينه تعاون به دانشجويان و جوانان داده شود تا بستري براي تحقق آرزوهاي جوانان فراهم گردد.

در ادامه مراسم مهندس حامديان مدير كل تعاون استان اصفهان نيز ضمن اشاره به سياست‌هاي كلي اصل چهل و چهار قانون اساسي در بخش تعاون به دو مشكل عمده در زمينه‌ي كارآفريني اشاره نمود و گفت: دو مشكل عمده در بحث كارآفريني كشور وجود دارد مشكل اول تفكر اشتغال و مشكل دوم عدم اعتقاد به كار جمعي است. وي همچنين در ادامه افزود: كار جمعي در بخش سرمايه‌ نيروي انساني و ابتكارات مي‌تواند هم‌افزايي فوق‌العاده‌اي داشته باشد. مهندس حامديان حركت اين مقطع از انقلاب و كشور را نيازمند به تفكري عميق دانست و گفت: ما قبل از انجام هر گونه كار اقتصادي بايد كار فرهنگي انجام دهيم.

وي در پايان هسته‌هاي كارآفريني را بهترين بخش موجود در دانشگاه براي توسعه‌ي تعاون در بين دانشجويان و دانشگاهيان دانست و گفت به وسيله‌ي هسته‌هاي رشد مي‌توان الگوهاي عملي خاصي را در دانشگاه آغاز و توسعه بخشيد.

تاریخ:
1387/21/3
تعداد بازدید:
417
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal