جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
تبادل دانش محدود به ملاحظات زماني نيست" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
تبادل دانش محدود به ملاحظات زماني نيست
مدير دفتر همكاري هاي علمي و بين المللي دانشگاه اصفهان در ديدار اعضاي هيات علمي دانشگاه گرجستان با اعضاي هيات علمي گروه تاريخ و جغرافياي دانشگاه اصفهان گفت: تبادل دانش،محدود به ملاحظات وقت و زمان نيست.
به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews ، اعضاي هيات علمي گروه تاريخ و جغرافياي دانشگاه گرجستان به اتفاق جمعي از دانشجويان تحصيلات تكميلي اين كشور در قالب هيات 16 نفره ، 14 اسفند ماه سال جاري از دانشكده ي ادبيات بازديد كردند و با مديران گروه هاي آموزشي تاريخ و جغرافياي  دانشگاه اصفهان  ديدار و گفتگو نمودند. 
دكتر آرش شاهين، مدير دفتر همكاري هاي علمي و بين المللي در اين ديدار با اشاره به تبادل علم و دانش بين  دو كشور گفت : تبادل دانش،محدود به ملاحظات وقت و زمان نيست، بنابراين تبادل فكر و انديشه در هر زمان و در هر نقطه از دنيا موثر و قابل اجرا است.
مدير دفتر همكاري هاي بين المللي ضمن تشريح ساختار تاريخي دانشگاه اصفهان گفت: دانشگاه اصفهان بر مبناي تمدن اسلامي ايراني، تاسيس شده است و در زمينه هاي علمي و معنوي فعاليت هاي گسترده اي دارد.
وي در پايان  افزود يكي از سياست‌هاي اصلي دانشگاه اصفهان، برقراري ارتباط‌‌هاي بين‌المللي و تعامل با دانشگاه‌هاي مختلف جهان است و جايگاه ويژه اي را براي تبادل استاد و دانشجو به ويژه در رشته هاي تاريخ و جغرافيا در برنامه هاي آتي خود قرار داده است .
در اين ديدار اعضاي هيات علمي دانشگاه گرجستان نيز در گفتگو با مديران گروه تاريخ و جغرافيا دانشگاه اصفهان ضمن تشريح فعاليت ها و برنامه هاي مختلف دانشگاه ها و مراكز علمي و فرهنگي اين كشور براي همكاري با دانشگاه اصفهان و تبادل استاد و دانشجو ابراز علاقه مندي كردند . در پايان مراسم به رسم يادبود هدايايي به ميهمانان گرجستاني اهداء شد.
تاریخ:
1387/21/13
تعداد بازدید:
575
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal