جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
كساني كه براي رشد دانش جامعه دل مي سوزانند، نفسشان مقدس است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
كساني كه براي رشد دانش جامعه دل مي سوزانند، نفسشان مقدس است

استاندار اصفهان گفت: كساني كه براي رشد علم و دانش جامعه دل مي سوزانند، نفسشان مقدس است.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews استاندار اصفهان در ديدار قائم مقام رييس دانشگاه اصفهان و جمعي از معاونان و مديران علمي و اجرايي اين دانشگاه گفت: دانشگاه ها در سند چشم انداز توسعه كشور همچنين در برنامه هاي اول تا چهارم توسعه و حتي برنامه پنجم كه در حال تدوين است، داراي جايگاه مهمي است. يعني اينكه اگر فاصله بين مراكز دولتي و صنعتي با دانشگاه ها كم نشود، همه در كشور ضرر مي كنند.

استاندار اصفهان در ادامه با تشريح شيوه مديريتي پيامبران الهي گفت: هيچ پيامبري، نقد پيامبر قبلي خود را نكرد، بلكه راه آن را ادامه داد و برنامه هايش را كامل نمود.

وي شيوه مديريت فعلي استان اصفهان را متاثر از همين منش دانست و افزود: به همه مديران و همكاران اعلام كرده ام كه هر وعده يا تصميمي كه در دوره هاي قبلي به تصويب رسيده، بايد به انجام برسد، چرا كه مدير همين نظام بوده كه تصميم گرفته و لذا بايد تصميم او عملياتي شود.

استاندار اصفهان با اشاره به سال اصلاح الگوي مصرف گفت: در استان اصفهان تلاش شده تا نه در منابع انساني و نه در منابع مالي اسراف صورت نگيرد كه اين خود نشان دهنده تعهد خدمتگزاران نظام به رهبري و مردم بزرگوار بوده است.

بختياري در بخش ديگري از سخنان خود با نگاهي به گزينه هاي جديد قدرت هاي بزرگ دنيا براي مقابله با حركت خودجوش و الهي انقلاب اسلامي در خارج از كشور گفت: گزينه نظامي، ديگر انتخاب ابرقدرت ها در مورد ايران نيست. آنها به دنبال تبليغ ناكارآمدي نظام اسلامي در جهان هستند.

وي افزود: بايد با همدلي و انجام فعاليت هاي هدفمند و برنامه ريزي شده، همچنون گذشته اين توطئه را نيز خنثي كرد.

استاندار اصفهان به مصوبات دو دوره سفر رياست جمهوري به ويژه براي دانشگاه ها اشاره كرد و گفت: وضعيت مصوبات دور دوم به ويژه براي دانشگاه ها، بهتر از دور اول بوده است.

وي ادامه داد: بيش از هشتاد درصد مصوبات دور دوم ابلاغ شده كه بخش عمده اي از آن به شكل مستقيم و غير مستقيم به دانشگاه ها مربوط مي شود.

استاندار اصفهان در عين حال توانمنديهاي علمي و پژوهشي استان را ستود و قول داد با هماهنگي وزارتخانه ها، در اجراي مصوبات سفر رياست جمهوري، از پتانسيل علمي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استفاده شود.

مرتضي بختياري به درخواست ها و نقطه نظرات هيات علمي و اجرايي دانشگاه اصفهان نيز اشاره كرد و گفت: شما عزيزان نزديك به پنجاه موضوع و پيشنهاد را مطرح كرديد كه بنده هم به تفكيك يادداشت نمودم و اميدوارم بتوان به همه آنان رسيدگي كرد.

استاندار اصفهان در پايان گفت: ارتباط بخش هاي مختلف استان به ويژه استانداري با اعضاي هيات علمي دانشگاه اصفهان، ارتباطي متقابل و با سابقه است كه اميدواريم اين همكاري ها روز به روز بهتر و بيشتر شود.

تاریخ:
1388/02/7
تعداد بازدید:
464
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal