جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
مقام پنجمي براي تيم دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مقام پنجمي براي تيم دانشگاه اصفهان

در اين مراسم كه در سالن شهيد مطهري دانشگاه تربيت مدرس برگزار شد، از ‪ ۳۳دانشجوي برگزيده سي و سومين دوره مسابقات رياضي دانشجويي كشور تقدير شد.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews، در اين دوره از مسابقات، خشايار فيلم، عماد نصراله پور، محمدصادق زماني، سيدجليل كاظمي تبار و جابر زارع زاده از دانشگاه صنعتي شريف و امينا سادات طالبي از دانشگاه صنعتي اميركبير به ترتيب در ردههاي اول تا ششم قرار گرفتند و مدال طلاي اين مسابقات را از آن خود كردند.

همچنين، حامد نجفي از دانشگاه فردوسي مشهد، حسين پاسباني از دانشگاه شهيد باهنر كرمان، عبداله عليپور از دانشگاه قم، حميد حسين زاده مهابادي از دانشگاه تربيت معلم تهران، جليل عباسي فخر از دانشگاه بوعلي سينا همدان، فرشته يزداني از دانشگاه اصفهان، حامد حسام از دانشگاه صنعتي اميركبير، مهدي مكحول از دانشگاه صنعتي شاهرود، معصومه سليماني اميرشكاري از دانشگاه صنعتي اميركبير، سهيلا فيض بخش از دانشگاه فردوسي مشهد، وحيد پيرهادي از دانشگاه اراك و سعيد خليلي و سهيل ملك زاده از دانشگاه شهيد بهشتي به ترتيب در رده هفتم تا نوزدهم اين مسابقات قرار گرفته و مدال نقره را به دست آوردند.

اين گزارش حاكي است كه در اين مسابقات، امير نصر آزادي از دانشگاه اصفهان ، يامين سياري از دانشگاه شهيد باهنر كرمان، انور كاني گلزاري از دانشگاه كردستان، منصور مهرمحمدي از دانشگاه آزاد اسلامي، فاطمه فخار از دانشگاه صنعتي اصفهان، شهريار ميرزاده از دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، عيسي گاوچلويي شراهي از دانشگاه اراك، سيد حامد رضوي از دانشگاه شيراز، شيرين اوليا و مهدي رستمي از دانشگاه صنعتي اصفهان، پوريا صالحي و طاهره كاكايي از دانشگاه شيراز، بابك ميرآفتاب از دانشگاه تهران و ياسر روغني از دانشگاه اصفهان در رده بيستم تا سي و سوم جاي گرفته و مدال برنز را به دست آورند.

از نظر امتياز تيمي نيز دانشگاههاي صنعتي شريف با ‪ ۸۱۷امتياز، صنعتي اميركبير با ‪ ۴۰۹امتياز، فردوسي مشهد با ‪ ۳۴۳امتياز، شهيد باهنر كرمان با ‪ ۳۲۲امتياز و دانشگاه اصفهان با ‪ ۳۱۸امتياز در رده اول تا پنجم قرار گرفتند.

سي و سومين دوره مسابقات رياضي دانشجويي كشور به همت انجمن رياضي از شانزدهم تا نوزدهم ارديبهشت در دانشگاه تربيت مدرس انجام شد.

مسابقات رياضي دانشجويي كشور هر ساله در يكي از دانشگاه‌ها برگزار ميشود.

اولين دوره اين مسابقات نيز در سال ‪ ۱۳۵۰در دانشگاه شريف برگزار شد.

اين مسابقات سال گذشته در دانشگاه اميركبير برگزار شد و قراراست سال آينده در دانشگاه كاشان اجرا شود.

تاریخ:
1388/02/20
تعداد بازدید:
794
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal