جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
بيانيه شوراي فرهنگي دانشگاه اصفهان درباره حضور كانديداها در اين دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
بيانيه شوراي فرهنگي دانشگاه اصفهان درباره حضور كانديداها در اين دانشگاه

شوراي فرهنگي دانشگاه اصفهان در بيانيه اي با تأكيد بر اهميت نوجود نشاط و سرزندگي در فضاي انتخاباتي كشور و اينكه دانشگاه از اصلي ترين بسترهاي اين مهم مي باشد ضمن آنكه از دانشگاهيان خواسته كه در اين همايش ملي، شركت ويژه داشته باشند، نكاتي را نيز درباره حضور كانديداها و هواداران آنها در اين دانشگاه اعلام كرده است.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews در اين بيانيه آمده است: عرصه انتخابات اكنون به عنوان نماد دموكراسي و قانون مندي جامعه ديني و مردم سالار ، مستلزم حضور فعال و اثر گذار قشر جوان علي الخصوص نسل فرهيخته دانشگاهي است كه به مدد فرصت تعليم و تعلم و تعامل استاد و دانشجو و دانشگاه و جامعه ، بايستي به وظيفه خطير تبيين مواضع كانديداها و تعريف نيازهاي جامعه در حوزه هاي مختلف فرهنگي ، سياسي و اقتصادي بپردازد .

در بخش ديگري از اين بيانه آمده: دانشگاه اصفهان به عنوان يكي از دانشگاههاي برتر كشور در راستاي ايجاد فضاي آزاد سياسي از تمامي كانديداهاي انتخابات دولت دهم به منظور ارائه ديدگاه و تبيين مواضعشان به صورت سخنراني و جلسات پرسش و پاسخ و از دانشجويان جهت حضور فعال در عرصه سياسي جامعه در قالب نشريات دانشجويي ، جلسات مباحثه ، تريبون هاي آزاد و ... دعوت به عمل مي آورد .

شوراي فرهنگي دانشگاه اصفهان در ادامه اين بيانيه افزوده است: در راستاي تحقق دو بند فوق در شرايط مطلوبي كه شايسته محيط علمي فرهنگي دانشگاه است ؛ عنايت به رعايت اخلاق انتخاباتي و حفظ حرمت افراد و همچنين عدم تخريب كانديداها صرف نظر از حزب و جريان و جناحشان الزامي است .

در پايان اين بيانيه آمده است: دانشگاه از برنامه هاي كليه تشكل ها و احزاب قانوني كشور در پاسداري از حق دانشجو در خصوص پرسشگري و مطالبه، حفظ سلامت فضاي آزاد سياسي، همچنين ايجاد شرايط مساوي براي كانديداها جهت تبيين مواضع و برنامه هايشان در دانشگاه استقبال نموده و اجازه نخواهد داد كساني سلامت فضاي رقابتي در دانشگاه را خدشه دار نمايند .

تاریخ:
1388/02/27
تعداد بازدید:
647
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal