جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
English/العربيه
تازه ها
در فرآيند تحقيق و پژوهش ، كتابداران نقش كليدي دارند" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
در فرآيند تحقيق و پژوهش ، كتابداران نقش كليدي دارند

قائم مقام رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم تجليل از كتابداران نمونه با تاكيد بر نقش ارزنده و مهم كتابداران در تعالي فرايند تحقيق و پژوهش گفت: در فرايند تحقيق و پژوهش كتابداران نقش كليدي دارند.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري UINews مراسم تجليل از كتابداران نمونه با حضور دكتر هرسيج قائم مقام رئيس دانشگاه ، دكتر رحيمي معاون تحقيقات و فناوري ، دكتر عبدي معاون اداري و مالي ، دكتر چشمه سهرابي رئيس كتابخانه ي مركزي و جمعي از كاركنان در تالار دكتر رزمجو دانشگاه اصفهان برگزار شد.

دكتر هرسيج ضمن اشاره به نقش ارزنده و مهم كتابداران در رشد و اعتلاي پژوهش و تحقيق در دانشگاه اظهار داشت: در فرايند تحقيق و پژوهش كتابداران نقش كليدي دارند.

قائم مقام رئيس دانشگاه در ادامه ي مراسم ضمن تشكر از كاركنان پر تلاش و زحمت كش حوزه ي معاونت تحقيقات و فناوري ، كسب رتبه هاي بالاي پژوهشي در دانشگاه را مديون اين قشر از جامعه ي دانشگاهي دانست.

در ادامه ي اين مراسم دكتر رحيمي معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه در سخناني ضمن تشريح فعاليت ها و سياست هاي اين حوزه ، هدف از برنامه هاي معاونت تحقيقات و فناوري را اصلاح سيستم و اصلاح روند رو به رشد برنامه هاي دانشگاه دانست . وي هم چنين در ادامه تاكيد نمود كه در حال حاضر 9 مجله ي علمي و پژوهشي در حوزه معاونت تحقيقات و فناوري منتشر مي شود كه ظرف 2 ماه آينده به 16 مجله ارتقاء مي يابد . وي در ادامه خاطر نشان ساخت كه انتخاب كتابدار نمونه بر اساس ضوابط و از طريق رايزني و شورايي بوده است و دور از هرگونه خط و خط بازي صورت گرفته است.

در مراسم تجليل از كتابداران نمونه دكتر چشمه سهرابي رئيس كتابخانه ي مركزي ضمن تشريح انتخاب كتابدار نمونه در سال 87 ، فعاليت هاي انجام شده در كتابخانه ي دانشگاه را بررسي و تحولات اخير كتابخانه را بسيار خوب و مثبت ارزيابي نمود.

گفتني است در اين مراسم از زهرا رحيمي ، حسين دهقان، مريم اكبري ، سكينه قديري و دكتر ابراهيم افشار به عنوان كتابدار نمونه تجليل به عمل آمد.

خاطر نشان مي سازد در اين مراسم از كارمندان نمونه ي حوزه ي معاونت و تحقيقات دانشگاه نيز تجليل شد.

ليلي ظهرابي، راحله السادات موسوي، آذر توكلي، محمود حبيب اللهيان و مرجان شركا به عنوان كارمندان نمونه حوزه معاونت تحقيقات و فناوري مورد تجليل قرار گرفتند.

تاریخ:
1388/02/29
تعداد بازدید:
784
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal