جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
خدمت رساني به ايثارگران خدمت گزاري به نبي اسلام است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
خدمت رساني به ايثارگران خدمت گزاري به نبي اسلام است

دكتر دهقان معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در بيستمين گردهمايي مشترك مديران كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه هاي وزارت علوم تحقيقات و فناوري گفت: خدمت رساني به ايثارگران خدمت گزاري به نبي اسلام و عبادت و توفيقي الهي است.

به گزارش وب سايت خبري uinews معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ، ضمن ارج نهادن به فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه ي اسلامي ايران، خدمت رساني به ايثارگران را خدمت گزاري به نبي اسلام دانست و گفت: اين خدمت رساني عبادت و توفيقي الهي است كه باعث افزايش قدر و جايگاه افراد ،نزد پروردگار مي شود. وي در ادامه افزود: اساسا" برنامه هاي تدوين شده از سوي اين ستاد به منظور  اعتلاي فرزندان شاهد ، برنامه اي  كه بتوان به آن برش زماني و مكاني زد وفرزندان شاهد را در يك نقطه مورد توجه و ارزيابي قرار داد نيست بلكه برنامه هاي تدوين شده ستاد شاهد شامل  فرايندي  خواهد بود كه با توجه به فرمان امام(ره) بايد به تمامي جنبه هاي شخصيتي، تربيتي و ديني فرزندان شهداي گرانقدر در تمامي عرصه ها بپردازد.


{mosimage}معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در ادامه گفت: خوشبختانه نگاه ما يك نگاه فرامرزي و بدون مرز است و بايد بستري را فراهم كنيم كه دانشجويان شاهد و ايثارگر بتوانند به سوي هدف غايي خود نايل شوند. براي رسيدن به اين مهم هشدار دادن و بيدار نگاه داشتن دانشجويان شاهد و ايثارگر بر عهده ي ما است.
دهقان در ادامه با اشاره به بازنگري در طرح شاهد خاطر نشان ساخت كه  در سه صحنه ي شوراي عالي فرهنگي ، وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش ، اصلاحات اساسي به وجود آمده است . وي همجنين در ادامه تاكيد كرد ،با بازنگري در اين سه صحنه اميدواريم كه  فرزندان شاهد و ايثارگربتوانندازبهترين وضعيت علمي پژوهشي در كشور برخوردار شوند و با احساس هويت مداري و غرور و افتخار، ضامن بقاي ياد و خاطره ي ايثارگري هاي پدرانشان در جبهه هاي حق عليه باطل باشند. گفتني است در ادامه ي مراسم دكتر عليخاني مدير كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت علوم نيز ضمن اشاره به توانمندي هاي دانشجويان شاهد و ايثارگر گفت: يكي از سياست هاي كلان اين مجموعه شكل گيري اصولي كانون هاي علمي و فرهنگي ايثار و شهادت و همچنين بها دادن به كار هاي علمي و فرهنگي دانشجويان و انجام امور به دست اين جامعه ي خوش فكر و خوش انديش است. عليخاني در ادامه  جامعه ي ايراني را نزديكترين اقشار جهان به فرهنگ ايثار و شهادت دانست كه اين امر موجب كار و تلاش همراه خلوص نيت در تمامي زمينه هاي علمي و فرهنگي شده است . شايان ذكر است در اين مراسم دكتر عبدي معاون اداري و مالي دانشگاه اصفهان نيز با ارج نهادن به فرهنگ ايثار و شهادت اظهار داشت : توجه و رويكرد دانشگاه به سمت رويكرد فرهنگ ايثار و شهادت ، فضايي را به وجود مي آورد كه شجاعت ، خلاقيت ، شتاب، عزت مندي، كارآمدي ، سبك بالي و پر پرواز را در جامعه تزريق مي كند . وي در ادامه افزود ، دوران جنگ به وضوح دوران عملي دانشگاه ايثار و شهادت بود و به حق فارغ التحصيلاني داشت كه نگين تاريخ درخشان ايران اسلامي بوده اند و ما وام دار اين ارزش ها هستيم و تقويت اين ارزش ها وظيفه ي هر ايراني است. لذا يكي از وظايف اصلي ما توجه و بها دادن به مراكزي است كه اين وظيفه ي خطير و سنگين را برعهده دارند . گفتني است  بيستمين گردهمايي مشترك مديران كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه هاي وزارت علوم تحقيقات و فناوري با ايراد سخنراني صاحب نظران و انديشمندان دانشگاه هاي كشور از 12 تير ماه تا 14 تير ماه به منظور بررسي مشكلات آموزشي و فرهنگي رفاهي دانشجويان شاهد و ايثارگر در تالار زيتون دانشگاه اصفهان برگزار شد.تاریخ:
1388/04/13
تعداد بازدید:
761
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal