جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
همايش ملي صنايع دستي و ارتباط آن با صنعت توريسم" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
همايش ملي صنايع دستي و ارتباط آن با صنعت توريسم

همايش ملي صنايع دستي و ارتباط آن با صنعت توريسم به همت موسسه عالي علمي پژوهشي سيماي دانش و با همكاري  گروه جغرافيا  و علوم اجتماعي29 , 30  مهر ماه در دانشگاه اصفهان برگزار مي شود.

به گزارش خبر نگار وب سايت خبري uinews همايش ملي صنايع دستي و ارتباط آن با صنعت توريسم  با هدف بررسي موقعيت صنايع دستي و هنري ايران از نظر حجم ، وزن و سازگاري آن با توريسم در دانشگاه اصفهان برگزار مي شود. گفتني است مواردي مانند ، صنايع دست ساز هنري از نظر اقتصادي و ميزان سازگاري آن با توان هاي مالي توريست، نظريه هاي علمي مورد استفاده در توسعه ، توزيع صنايع دستي و هنري ايران، بررسي صنايع هنري ايران كه نشانگر هنر گذشته ي ايران بوده و نشان از تمدن سرزمين ايران دارد، صنايع دستي  هنري شايسته ي توليد انبوه و توزيع  صادرات فرهنگ و جامعه ايراني و اسلامي ، راهكار هاي احياء صنايع دستي منسوخ شده و ارتباط آن با صنعت توريسم و بررسي صنايع دستي ايلات و عشاير و روستا ،  از محور هاي كليدي و مهم همايش ملي صنايع دستي و ارتباط آن با صنعت توريسم هستند. خاطر نشان مي سازد همايش مذكور از 29 تا 30 مهر ماه در هفت پنل علمي در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه در تالار صائب دانشكده ي ادبيات دانشگاه اصفهان  برگزار مي شود.

گفتني است علاقه مندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با دبير خانه همايش به شماره  7934431-0311 تماس حاصل نمايند . 

تاریخ:
1388/07/27
تعداد بازدید:
278
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal