جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
مديران بايد با ديد حل مسئله به جلو بروند" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مديران بايد با ديد حل مسئله به جلو بروند
در مراسم توديع و معارفه ي مديران امور اداري و مالي دانشگاه ، دكتر هرسيج قائم مقام رئيس دانشگاه گفت: مديران بايد با ديد حل مسئله به جلو بروند بدون اينكه با آئين نامه هاي دست و پاگير ولي قابل تغيير در دانشگاه درگير شوند  .
به گزارش خبر نگار وب سايت خبري uinews در مراسم توديع و معارفه ي مدير امور اداري و مدير امور مالي دانشگاه كه با حضور جمعي از مسئولان و كاركنان امور مالي و اداري  دانشگاه در تالار دكتر رزمجو دانشگاه اصفهان برگزار شد از زحمات و تلاش هاي دكتر حسين رضايي و اكبر عليجاني قدرداني و سيد سعيد مشتاقي به عنوان مدير امور اداري دانشگاه منصوب گرديد. بنا به گزارش رسيده ، دكتر حسين هرسيج از زحمات دكتر حسين رضايي و اكبر عليجاني به ترتيب در امور اداري و امور مالي دانشگاه تقدير و سپس تصريح نمود : مديران بايد با ديد حل مسئله به جلو بروند بدون اينكه با آئين نامه هاي دست و پاگير ولي قابل تغيير در دانشگاه درگير شوند  . وي در ادامه به هماهنگي مديران با سيستم و سازمان ها اشاره نمود و گفت: تغيير در مديريت به معني بي مهري و بي لطفي به مديران نيست بلكه فراهم آوردن فضايي براي هماهنگي بيشتر با آن سازمان و اداره است.

سپس دكتر رضايي مدير پيشين امور اداري دانشگاه اصفهان با ارائه ي گزارشي از عملكرد كاري خود و تشكر از زحمات كاركنان امور اداري گفت :  شعار اصلي ما در امور اداري ، دقت،سرعت و ضابطه مندي است . وي در ادامه اين سه اصل را ضامن سلامت و همدلي كاركنان دانست و افزود: تدوين منشور اخلاقي، اصلاح كارت هاي شناسايي ، تدوين شرح وظايف، نظام آراستگي سازماني و نظام تعالي سازماني از جمله برنامه هاي تدوين شده در امور اداري دانشگاه بوده است. دكتر رضايي ضمن ارائه ي اجراي مدل ارزيابي متوازن در امور اداري دانشگاه اصفهان ، به طراحي سايت اداري و مالي دانشگاه نيز اشاره نمود و وجود آن را تحولي بزرگ در امور اداري دانشگاه  دانست . در ادامه اين مراسم اكبر عليجاني مدير پيشين امور مالي نيز به فعاليت هاي چهار ساله ي خود در امور مالي دانشگاه پرداخت و گفت: دانشگاه اصفهان اولين دانشگاهي است كه روش تعهدي را در تبديل حسابرسي نقدي دانشگاه انجام داده است. وي همچنين به تغييرات نرم افزاري كه شامل تغيير در حقوق و دستمزد،حسابداري، اموال و اعتبارات  دانشگاه است ، اشاره و تغيير در ساختار نيروي انساني در راستاي سرعت بخشيدن به امور مالي را ازجمله امور انجام شده در اين بخش از دانشگاه دانست.گفتني است  در پايان مراسم با اهدا لوح تقدير از طرف رئيس دانشگاه از مديران امور اداري و امور مالي دانشگاه تقدير به عمل آمد.{mosimage}عكس از مجتبي زادهوشتاریخ:
1388/09/16
تعداد بازدید:
387
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal