جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
روزهاي فراموش ناشدني

اين روزها، روزهايي ماندگار و فراموش ناشدني در تاريخ ملت بزرگ ماست، روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي است؛ انقلابي كه رساترين فرياد تاريخ، يعني امام امت، آن را رهبري كرد و به فرجام رساند و براي حفظ آن، با تمام وجود تلاش كرد.

انقلابي كه مبتني بر بينش عميق توحيدي و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشوراي حسيني بود، كه در آن عده اي قليل، با اعتقادي وسيع و راسخ، نيروهاي كفر و باطل را شكست دادند و چشم قدرتمندان را خيره ساختند. با پاي گذاردن در دايره معنويت و ايثار و شهادت بود كه فرزانگان خاك، از اين سرزمين پاك، به سوي افلاك، پر گشودند و تا نهايت تاريخ جاودانه شدند.ياد تمامي شهيدان انقلاب اسلامي هميشه سبز باد.

\r\n

فرصت بازنگري

\r\n

دهه فجر، فرصت بازنگري در ارزش ها و آرمان هاست؛ و اين كه چه بوديم و چه مي كرديم و چه مي خواستيم، و اكنون كجاييم و چه مي كنيم. كمترين ثمره اين انقلاب، گشودن فصلي نو در تاريخ معاصر است و اين كم چيزي نيست. آيا احساس سربلندي نمي كنيد كه آيين و مكتب شما، يعني اسلام حيات بخش، امروز در دل ميليون ها انسان نااميد و سرخورده بارقه اميد آفريده و آنان به نجات خويش در پناه اسلام، اميدوار و دلخوش اند، و در اين راه، عاشقانه تلاش مي كنند؟

\r\n

خورشيد فجر آفرين

\r\n

وقتي كه امام آمد، ستم رفت، شاه رفت و پليدي و تباهي و سياهي رخت بربست. وقتي كه امام آمد، لاله ها سر از خاك برآوردند و فرشي براي گام هاي پرصلابت او شدند. وقتي كه امام آمد، باغچه ها گل داد، دل ها شادمان شد و امت جشن برپا كردند. وقتي كه امام آمد، عشق و ايمان را به ما هديه كرد و ايثار را به ما آموخت.

\r\n

وقتي كه امام آمد، آزادي به خانه ها برگشت، ما استقلال خويش را باز يافتيم و جمهوري اسلامي با دست مبارك او بنياد نهاده شد.

\r\n

وقتي كه امام آمد، تمامي اميدها و خوبي ها را با خود به ارمغان آورد. پس مبادا «راه امام» را گم، و «كلام امام» را فراموش كنيم. همه مان بدانيم كه اگر امروز، فجري داريم، از فروغ آن خورشيد فجر آفرين است.

\r\n

و امروز 12 بهمن ماه سال 1388 روزي است كه ما با حضور پرشور خود در  جشن پيروزي سي و يكمين سال روز پيروزي انقلاب خاطره اي ديگر  از فخر آفرينيمان را در ذهن تاريخ بر جاي خواهيم نهاد

\r\n

 

تاریخ:
1388/11/11
تعداد بازدید:
66
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal