جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
English/العربيه
تازه ها
دومين همايش بين المللي تصفيه آب و پساب ارديبهشت ماه 89در دانشگاه اصفهان برگزار مي‌گردد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دومين همايش بين المللي تصفيه آب و پساب ارديبهشت ماه 89در دانشگاه اصفهان برگزار مي‌گردد

"دومين همايش بين المللي  تصفيه آب و پساب"، اول و دوم ارديبهشت ماه 89 به ميزباني گروه مهندسي شيمي در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.

از آنجا كه بوجود آمدن پساب در صنايع مختلف به تخريب محيط زيست منجر مي شود و با رشد جوامع بشري و نيل به سمت صنعتي شدن كشورها، توليد، دفع و بازيابي پساب هاي صنعتي، يكي از دغدغه هاي بزرگ جوامع پيشرفته و در حال توسعه محسوب مي گردد. همچنين در حال حاضر اين چالش ها در حوزه هاي پراكنده مديريتي كاملا آشكار است از اين رو ضروري‌است كه انديشمندان، متخصصان صنايع، مؤسسات، سازمان ها و مديران ارشد صنايع براي تحقق اين هدف و رسيدن به شاخص هاي جهاني در رابطه با دفع و كاهش اين پساب ها، گامي جدي و اساسي بردارند.

\r\n

گفتني است به دليل اهميت اين موضوع گروه مهندسي شيمي دانشگاه اصفهان با محور قرار دادن موضوعات زير اقدام به برگزاري همايش بين المللي تصفيه آب و پساب در دانشكده فني و مهندسي دانشگاه نموده است.

\r\n

محورهاي همايش بين المللي تصفيه آب و پساب :                                                                        

\r\n

1)       فناوري هاي شيرين كردن آب

\r\n

2)       استراتژيهاي شيرين كردن آب

\r\n

3)       مديريت جامع منابع آب

\r\n

4)       دستاوردهاي جديد در توليد آب و تصفيه پساب

\r\n

5)       آب شيرين كنها و محيط زيست

\r\n

6)       بازيابي و استفاده مجدد آب براي توسعه پايدار

\r\n

7)       توليد همزمان آب، انرژي و نمك از آب دريا

\r\n

8)       استفاده از غشاها در توليد آب و تصفيه پساب

\r\n

همچنين خاطر نشان مي‌سازد نمايشگاه جنبي تخصصي تصفيه آب و پساب همزمان با همايش بين المللي تصفيه آب و پساب  سي و يكم فروردين ماه در دانشگاه اصفهان با عناويني به شرح زير برپا مي گردد .

\r\n

عناوين كارگاههاي آموزشي:

\r\n

·         مراحل طراحي تصفيه خانه هاي آب و معرفي آيين نامه ها و نظام هاي مربوطه

\r\n

·         فناوري جهت حذف كامل آلاينده هاي آلي از آب و پساب

\r\n

·         تكنولوژيهاي بر پايه آهن در تصفيه تكميلي آب و پسابهاي صنعتي

\r\n

·         تصفيه بيولوژيكي فرآيندهاي زيستي

\r\n

·         بررسي آلودگي هاي نفتي در منابع آب سطحي وزير زميني و راهكارهاي كوتاه مدت و بلند مدت مقابله با آن - پيشگيري و تصفيه

\r\n

·         بروز رساني و ارتقاء تصفيه خانه هاي فاضلاب

\r\n

·         تكنولوژي يك دكانتور سانتريفيوژي

\r\n

برگزاري اين همايش با حضور شركت كنندگان از مراكز دانشگاهي، تحقيقاتي و صنعتي كشور، به همت دانشگاه اصفهان كه يكي از بزرگترين دانشگاه هاي كشور است، موقعيتي ممتاز را فراهم آورده است تا صاحبان صنايع و ارائه دهندگان خدمات و كالا در زمينه هاي مرتبط، با حضور در نمايشگاه جنبي همايش بتوانند از فرصت مبادله اطلاعات و ايجاد ارتباط با پژوهشگران، صنعتگران و آشنايي با آخرين دستاورد هاي علمي و فناوري و معرفي كالا و خدمات استفاده نمايند.

\r\n

بدون ترديد در مجمعي كه صاحب نظران تراز اول مراكز صنعتي، تحقيقاتي و دانشگاهي حضور دارند، فضاي ويژه اي جهت ارائه دستاوردها و محصولات و همچنين ارتباط وتعامل نزديك تر فراهم مي­شود.

\r\n

آدرس دبيرخانه: اصفهان،خيابان هزارجريب، دانشگاه اصفهان، دانشكده فني مهندسي، گروه مهندسي شيمي، دبيرخانه دومين همايش تصفيه آب و پساب.

\r\n

تلفن هاي دبيرخانه: 11-7934110-0311

\r\n

دورنگار: 7934111-0311

\r\n

 www.icwwt.com

\r\n

Email: icwwt2010@yahoo.com

\r\n

 

تاریخ:
1389/01/27
تعداد بازدید:
128
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal