جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
English/العربيه
تازه ها
روز كارمند" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
روز كارمند

{mosimage}

روابط عمومي دانشگاه اصفهان روز كارمند را به كليه‌ي كارمندان دولت ، بالخصوص كارمندان دانشگاه اصفهان تبريك عرض مي‌نمايد.

بايد مغزهاي خود را از اينكه تنها مستخدم دولت باشيم و پشت ميز بنشينيم خالي كنيم و برگرديم به اينكه، انسانيت انسان در رابطه با كار به وجود مي آيد. انسان مي تواند به وسيله كاري كه انتخاب مي كند خالق خود باشد.  شهيد رجايي (اسفند ١٣۵۹)

\r\n


روز ٤شهريور، يادآور خاطره شهيدان بزرگوار هفته دولت در سال 1360 به خصوص شهيد رجايي و شهيد باهنر و روز كارمند نامگذاري شده است. چهارم شهريور، روز كارمند، زمان يادآوري خدمات، ايثار و ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظيمي از جامعه است كه در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بخش مهم و اساسي اداره امور كشور بر دوش آنان قرار دارد.
كارمندان، گروه بزرگي از افراد جامعه هستند كه خانواده بزرگ دولت را تشكيل مي‏دهند. آنان در پي برطرف ساختن نيازهاي مردم هستند و خود را خدمتگزار آنان مي‏دانند. مردم نيز با امين دانستن ايشان، به آنان اعتماد دارند و در مسائل جاري مملكتي، از روش درست كارمندان تلاشگر پشتيباني مي‏كنند. به جاست در روز كارمند، در گرامي‏داشت تلاش خستگي‏ناپذير آنان كوشا باشيم.
روابط عمومي دانشگاه روز كارمند را به تمامي كارمندان صديق و پرتلاش دانشگاه تبريك عرض مي‌نمايد. 
 

تاریخ:
1389/06/2
تعداد بازدید:
174
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal