جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
هدف ما حل مشكلات سازمان است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
هدف ما حل مشكلات سازمان است

{mosimage}
در نشست مشترك هيات رئيسه با كاركنان دانشگاه اصفهان، رئيس دانشگاه اصفهان گفت: هدف ما حل مشكلات سازمان است.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews در نشست مشترك هيات رئيسه با كاركنان دانشگاه اصفهان دكتر محمد حسين رامشت رئيس دانشگاه اصفهان ضمن اشاره به مشكلات سازمان اظهار داشت: همه ي ما در دانشگاه اصفهان خويشاونديم زيرا در يك سازمان كار مي كنيم و هدف ما حل مشكلات اين سازمان است . وي در ادامه افزود: قضاوت ها بايد در چارچوبه ي اداري صورت پذيرد و هر كدام از كاركنان با در نظر گرفتن قوانين و مقررات اداري حاكم در دانشگاه بايد به قضاوت بپردازند . رئيس دانشگاه همچنين خدمت در دانشگاه را افتخار بزرگي دانست وبر تكريم ارباب و رجوع و برخورد خوب و شايسته با دانشجويان تاكيد نمود.


{mosimage}


در ادامه ي نشست مهندس كلاني رئيس شوراي كاركنان دانشگاه نيز با ارائه سوالات كاركنان دانشگاه در زمينه ي برخورد كريمانه ،مشكلات معيشتي ، امور رفاهي كاركنان، خواستار پاسخگويي هيات رئيسه به مطالبات كاركنان دانشگاه شد.


{mosimage}دراين مراسم دكتر محمد رضا عبدي معاون اداري و مالي دانشگاه در پاسخ به سوال تبديل وضعيت كاركنان از پيماني به رسمي و از قراردادي به پيماني گفت: بر اساس برنامه ي توسعه ي اول و دوم رديف هاي استخدامي براي هر دستگاه مشخص شده است كه در دوره اي اول توسعه ،تعدادي از نيرو هاي قراردادي تبديل به پيماني شدند. اما در حال حاضر با انجام مكاتبات مكرر با وزارت علوم به دنبال دريافت رديف استخدامي هستيم .

\r\n{mosimage}


دكتر محمد رضا عبدي در پاسخ به سوال محدوديت استفاده از اينترنت براي كاركنان گفت: سامانه ي اينترنتي دانشگاه با يك پهناي محدود هم زمان بايد 14000 دانشجو ، 880 نفر كارمند و 500 نفر هيات علمي را پوشش دهد . دانشگاه با يك باند محدود و مجموعه ي فعاليت  عظيم بايد به تناسب افراد ، موقعيت آموزشي و تحقيقاتي آن هااز اين فضا استفاده نمايد.  در ادامه ي اين نشست مهندس كلاني به خواندن درخواست ديگري از كاركنان به هيات رئيسه پرداخت و گفت: انتظار برخورد كريمانه ي مسولان با كاركنان و حفظ كرامت همكاران اداري در پاسداشت روز زن و مرد و ساير مناسبت ها و توجه به جايگاه كارمندان و نقش آنان در امور دانشگاه و ممانعت از تحقير شدن آنان در دانشگاه از جمله مطالبات كاركنان است. دكتر عبدي در پاسخ به اين مطالبات اظهار داشت: براي حفظ كرامت و شخصيت كارمندان بايد ستادي تشكيل شود و با جلسات مشترك به ابداع راهكارهايي در توجه بيشتر به جايگاه كاركنان اقدام گردد. وي در ادامه در خصوص اضافه كار كاركنان  به سير افزايش مبلغ اعتبار اضافه كار كاركنان پرداخت و گفت : اعتبار دانشگاه براي پرداخت اضافه كار در سال 83، 329 ميليون تومان و در سال 84، 332 ميليون تومان و در سال 86، يك ميليارد و سيصد ميليون تومان در سال 87، يك ميليارد و چهار صدو بيست ميليون تومان ، در سال 88 يك ميليارد و چهارصد و بيست ميليون تومان و در سال 89 يك ميليارد و چهارصدو پنجاه ميليون تومان بوده است كه سير صعودي مبلغ اضافه كار را نشان مي دهد .وي همچنين پيشنهاد داد كه در شوراي كاركنان شيوه نامه اي را تدوين و سطح بندي نمايند كه بر اساس اين شيوه نامه هم كاركنان وهم دانشگاه از پرداخت اضافه كار راضي باشند.

\r\n

معاون اداري و مالي دانشگاه بر افزايش حقوق كاركنان به ميزان 150 تا 300 هزار تومان در صورت تصويب و درج در شيوه نامه ي پرداخت حقوق تاكيد كرد . وي در پايان خاطر نشان ساخت كه دانشگاه به دنبال تامين عدالت در همه موارد است و انعكاس نقطه نظرات كاركنان كمك موثري در تصميم گيري هاي بهتر در پيشبرد اهداف دانشگاه مي باشد . در اين مراسم همچنين دكتر محمد رباني معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه نيز تربيت نسل جوان و دانشجو را مرهون زحمات مجموعه ي همكاران در رده هاي مختلف دانشگاه دانست و در پاسخ به سوال حمايت از طرح هاي تحقيقاتي و پژوهشي كاركنان گفت: هر طرح پژوهشي تعريف خاصي دارد و اگر كاركنان بتوانند در زمينه هاي خاص كه متناسب با نيازهاي دانشگاه باشد طرحي را ارائه دهند توسط اين معاونت مورد بررسي و ارزيابي قرار خواهد گرفت. شايان ذكر است دكتر بيد هندي معاون دانشجويي دانشگاه نيز در خصوص ارائه ي امكانات ورزشي ، مركز مشاوره ورزشي، مركز مشاوره و بهداشت دانشگاه ، لوازم و ابزار ورزشي و تغذيه ي كاركنان به سوالات كارمندان پاسخ داد. گفتني است اين نشست 17 مهرماه سال جاري در تالار همايش هاي پيامبر اعظم دانشگاه اصفهان برگزار شد .


{mosimage}

تاریخ:
1389/07/17
تعداد بازدید:
163
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal