جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
English/العربيه
تازه ها
 توديع معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان با حضور هيات رئيسه دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
توديع معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان با حضور هيات رئيسه دانشگاه

{mosimage}

\r\n

از معاون سابق آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه توديع به عمل آمد.

\r\n

 

با حضور هيات رئيسه و جمعي از مديران و روساي دانشكده‌ها مراسم توديع معاون سابق آموزشي و تحصيلات تكميلي در تالار مهرعليزاده ساختمان آموزش برگزار شد.


{mosimage}


\r\n

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews در اين مراسم دكتر محمد حسين رامشت رئيس دانشگاه ضمن قدر داني از زحمات چندين ساله دكتر حسين هرسج در سه پست كليدي و بسيار مهم معاونت اداري-مالي،تحقيقات و فناوري و آموزشي به معرفي معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي جديد پرداخت و در ادامه افزود: دكتر استكي عضو هيات علمي دانشكده فني و مهندسي است كه پس از بررسي هاي لازم به عنوان بهترين كانديد براي كسب كرسي معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان برگزيده شدو از وي انتظار مي‌رود در دوران تصدي خويش به كيفيت آموزشي، اهتمام در رشته‌هاي جديد و ميان رشته‌اي توجه وافر داشته و در اين عرصه صاحب افكار و انديشه‌هاي پويا و سازنده‌اي براي رسيدن به اهداف والاي دانشگاه باشد.

\r\n

رئيس دانشگاه اصفهان به رسالت‌هاي استاني اين حوزه در امر نظارت استاني و رهبري جريان علمي در استا اشاره كرد و گفت: اين رسالت مهم به عهده دانشگاه است و اين مهم جزء وظايف تمامي مسئولين دانشگاه و به خصوص معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان است.

\r\n

در ادامه اين مراسم دكتر حسين هرسيج معاون سابق آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه ضمن ابراز قدرداني و تشكر ازهمكاران خود در سه حوزه معاونت دانشگاه گفت:در ارزش‌هاي اسلامي مدير بودن ارزش  نيست آن چه مهم است احقاق حق و دفع باطل است .

\r\n

وي  همچنين پس از تشكر از رئيس دانشگاه اصفهان استعفاي خود را از مقام قائم مقامي دانشگاه اصفهان نيز اعلام نمود.

\r\n

گفتني است معاون جديد آموزش و تحصيلات تكميلي دانشگاه ، پس از اشاره به خدمات ارزنده دكتر حسين هرسيج و باتاكيد بر بيانات رهبر معظم انقلاب روندعلمي دانشگاه را بر پايه بهره‌گيري و توجه بيشتر به نخبگان تعريف نمود.

\r\n{mosimage}

\r\n

در پايان مراسم از سوي رئيس دانشگاه و تشكل‌هاي دانشجويي از دكتر هرسيج تقدير به عمل آمد.

\r\n


تاریخ:
1389/07/27
تعداد بازدید:
731
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal