جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
انتصاب" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
انتصاب

{mosimage}
با ارسال حكمي از سوي رئيس دانشگاه اصفهان عضو هيات علمي دانشكده علوم اداري و اقتصاد به عنوان مدير گروه پژوهشي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات منصوب شد.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري‌UINEWS دكتر محمد حسين رامشت ، دكتر علي صنايعي را به عنوان مدير گروه پژوهشي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات منصوب كرد.

\r\n

متن حكم به شرح زير است:

\r\n

با سلام و احترام

\r\n

 نظر به موافقت قطعي شوراي گسترش آموزش عالي با تشكيل گروه پژوهشي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات و پيشنهاد مدير محترم دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و تائيد معاون محترم تحقيقات و فناوري دانشگاه، جنابعالي با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي، به مدت دو سال به عنوان مدير گروه پژوهشي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات منصوب مي گرديد. اميد است با اتكال به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق بوده و شاهد رشد و بالندگي پژوهش در آن گروه باشيم.

\r\n

 

\r\n

دكتر محمد حسين  رامشت

\r\n

رئيس دانشگاه

تاریخ:
1389/01/11
تعداد بازدید:
583
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal