جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
اسم  2 دانشجوي دانشگاه اصفهان در بين 82 دانشجوي نمونه كشوري سال 89" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
اسم 2 دانشجوي دانشگاه اصفهان در بين 82 دانشجوي نمونه كشوري سال 89

{mosimage}
انتخاب دو دانشجوي دانشگاه اصفهان به عنوان دانشجويان نمونه كشوري در سال 89 از سوي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري

محمدرضا دلوي دانشجوي دكتري رشته مديريت و خانم حليمه رضايي دانش‌آموخته مقطع كارشناسي ارشدزيست شناسي – گرايش ژنتيك از دانشگاه اصفهان لوح تقدير دانشجوي نمونه كشوري خود را از دستان رئيس جمهور دريافت كردند.

\r\n

صبح روز شنبه 25ديماه در مراسم تجليل از دانشجويان نمونه كشوري با حضور محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور، كامران دانشجو وزير علوم تحقيقات و فناوري و مرضيه وحيد دستجردي وزير بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشكي از 82 دانشجوي نمونه كشوري در سال89 با اهداي لوح تقديري تجليل به عمل آمد.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

دكتر دانشجو : معرفي دانشجويان نمونه كشور نقش موثري در الگو سازي دارد

\r\n
\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n
 
\r\n
\r\n

دكتر  كامران دانشجو وزير علوم، تحقيقات و فناوري در مراسم تجليل از دانشجويان نمونه كشور كه با حضور رئيس جمهور در سالن شهيد بهشتي نهاد رياست جمهوري برگزار شد، با بيان اينكه شناسايي و معرفي برترين‌ها علاوه بر آثاري كه مي‌تواند در پي‌داشته باشد از نظر تربيتي و الگوسازي براي سايرين اهميت خاصي دارد، گفت:  انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه براساس مباني تعليم و تربيت اسلامي و در جهت تشويق و ترغيب، برنامه‌ريزي و اجرايي شده است.

\r\n

به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دكتر دانشجووي در اين مراسم با ارائه  گزارشي از فرآيند انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه كشوري در سال 89 اظهار داشت: آيين‌نامه انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه كشور در سال جاري با همكاري مشترك وزارتين علوم و بهداشت و با 4 ويژگي پويايي، روزآمدي، كارآيي و خردورزي تدوين گرديده است.

\r\n

وزير علوم افزود: اين آيين‌نامه از بدو فعاليت دولت نهم هرساله بازنگري و با بهره‌گيري از تجارب و نظرات اساتيد و دانشجوبان تجديد وضعيت يافته تا بتوان براساس نياز سنجي‌هاي جديد الگوهاي جامع و برتري را از تمام جهات معرفي كرد.

\r\n

دكتردانشجو توجه به المپيادهاي علمي، وضعيت تحصيلي، تاليفات و تصنيفات، فعاليت‌هاي ديني و اجتماعي و مشاركت در كرسي‌هاي نظريه‌پردازي و آزاد انديشي را از جمله ملاك‌هاي گزينش دانشجوي نمونه برشمرد و تصريح كرد: توجه به شاخص‌هاي مختلف در انتخاب دانشجويان نمونه وجه تمايز آن از ساير رقابت‌هاي صرفا علمي است.

\r\n

وي با بيان اينكه در سال جاري تعداد 383 پرونده از 65 دانشگاه و موسسه آموزش عالي وابسته به وزارت علوم ارسال گرديد كه از ميان آنان 50 نفر به عنوان دانشجوي نمونه معرفي شده‌اند، گفت: در وزارت بهداشت نيز 292 پرونده در مقاطع مختلف تحصيلي واصل شد كه از بين آنان 32 نفر به عنوان دانشجوي نمونه كشوري انتخاب شدند .

\r\n

 

تاریخ:
1389/01/27
تعداد بازدید:
1218
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal