جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
شانزدهمين المپياد دانشجويي كشور" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
شانزدهمين المپياد دانشجويي كشور

{mosimage}
نتايج مرحله اول شانزدهمين المپياد علمي دانشجويي كشور

در مرحله شانزدهمين المپياد علمي دانشجويي كشور در رشته هاي زبان و ادبيات فارسي ، الهيات و معارف اسلامي ،علوم اقتصادي و حقوق ،شيمي ،فيزيك ، زيست شناسي ، آمار و رياضي ،مهندسي برق ، مهندسي شيمي ،مهندسي عمران ، مهندسي مكانيك ، مهندسي كامپيوتر از سوي معاون وزير و رئيس سازمان وزارت علوم ،تحقيقات و فناوري ، چهره‌هاي ممتاز در رشته هاي مذكور اعلام شدند.

\r\n

گفتني است 30 نفر از دانشجويان دانشگاه اصفهان توانستند در اين مرحله از المپياد علمي دانشجويي كشور مقام‌هايي را كسب كرده و به مرحله نهايي كه از تاريخ 21 تا 24 تيرماه سال جاري برگزار مي‌گردد راه يافتند.

\r\n

اسامي چهره‌هاي ممتاز دانشگاه اصفهان به شرح زير است:

\r\n

·         سيده الهام حسيني  رشته زبان و ادبيات فارسي رتبه 2

\r\n

·         زهرا افتخار فسايي  رشته زبان و ادبيات فارسي رتبه 15

\r\n

·         آرش سوي رشته زبان و ادبيات فارسي رتبه 1

\r\n

·         مژگان سليماني  رشته علوم اقتصادي رتبه 1

\r\n

·         زهرا اسپناني رشته رشته علوم اقتصادي رتبه 2

\r\n

·         محمد امين جواهري رشته علوم اقتصادي رتبه 3

\r\n

·         سمانه هزار دستان رشته علوم اقتصادي رتبه 5

\r\n

·         ناهيد ايران نژاد نجف آبادي رشته حقوق رتبه 4

\r\n

·         علي رفيع زاده رشته حقوق رتبه 8

\r\n

·         محسن قجاوند رشته حقوق رتبه 11

\r\n

·         فاطمه ميرزاده رشته زيست شناسي رتبه 1

\r\n

·         نسرين السادات نبوي زاده رشته زيست شناسي رشته 2

\r\n

·         اعظم محمودي رشته زيست شناسي رتبه 4

\r\n

·         امين كريمي رشته زيست شناسي رتبه 14

\r\n

·         ميلاد مردها رشته آمار رتبه 2

\r\n

·         نرجس دهخدايي رشته آمار رتبه 5

\r\n

·         فهميه مرادي رشته آمار رتبه 6

\r\n

·         محمد زارع محمد خاني رشته آمار رتبه 15

\r\n

·         رامين شاه‌پري رشته آمار رتبه 1

\r\n

·         محس نمازي رشته رياضي رتبه 2

\r\n

·         حسن پيراوند رشته رياضي رتبه 3

\r\n

·         حسن زماني رشته رياضي رتبه 4

\r\n

·         محمد حسن شريعتي رشته مهندسي شيمي رتبه 1

\r\n

·         امير حسين داوودي رشته مهندسي شيمي رتبه 8

\r\n

·         محمد رضا هيرمند رشته مهندسي عمران رتبه 3

\r\n

·         حامد ترابي رشته مهندسي عمران رتبه 3

\r\n

·         محمد عزيزي رشته مهندسي مكانيك رتبه 3

\r\n

·         محمد رضا مصطفايي رشته مهندسي مكانيك رتبه 4

\r\n

·         فروغ شهاب ساماني رشته مهندسي كامپيوتر رتبه 3

\r\n

·         سيمين قاسمي رشته مهندسي كامپيوتر رتبه 3

\r\n

روابط عمومي دانشگاه اصفهان اين موفقيت را به دانشجويان فوق تبريك عرض مي‌نمايد.

تاریخ:
1390/04/18
تعداد بازدید:
158
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal