جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
English/العربيه
تازه ها
نفر اول المپياد رياضي جهان مطرح كرد:مدال طلاي رياضي جهان تقديم شهدا و والدينم

دارنده نشان طلاي المپياد رياضي جهان از پدر و مادرش كه همدم واقعي لحظات زندگي و تحصيل او بودند قدرداني كرد و گفت: شايسته است تا مدال طلاي رياضي جهان را به پدر و مادرم و شهدا تقديم كنم كه قهرمانان و نخبگان واقعي هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان بهشهر، مجتبي شكريان‌زيني نفر اول المپياد رياضي جهان صبح امروز از محل فرمانداري تا پارك ملت بهشهر مورد استقبال پرشور مردم اين شهرستان قرار گرفت.
وي در جمع استقبال كنندگان اظهار داشت: با الطاف خاصه خداوند و تلاش‌هاي خستگي‌ناپذير پدر و مادرم توانستم مقام اول المپياد رياضي جهان در كشور هلند را به دست آورم.
شكريان‌زيني با بيان اينكه متعلق به كشور عزيزم ايران، استان مازندران شهر بهشهر و روستاي «زينه وند» هستم، افزود: از چهار سال پيش براي اين هدف بزرگ برنامه‌ريزي كردم و با سختي و تلاش شبانه‌روزي به آنچه كه مي‌خواستم رسيدم.
اين نخبه رياضي از پدر و مادرش كه همدم واقعي لحظات زندگي و تحصيل او بودند قدرداني كرد و گفت: شايسته است تا مدال طلاي رياضي جهان را به پدر و مادرم و شهدا تقديم كنم كه قهرمانان و نخبگان واقعي هستند.
پدر مجتبي شكريان كه استاديار دانشگاه اصفهان است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهشهر از تولد خودش در «زينه وند» تا تولد مجتبي در پاريس گفت.
محمدجواد شكريان تصريح كرد: زماني براي ادامه تحصيلات به همراه همسرم به پاريس رفته بودم، پسرم مجتبي متولد 1371 فرانسه است و دوران ابتدايي و راهنمايي را در فرانسه گذراند.
شكريان ادامه داد: اكنون به‌دليل شرايط كاري ساكن اصفهان هستيم و پس از اينكه مجتبي به اين موفقيت دست يافت خودم علاقمند بودم كه در زادگاه خودش مورد استقبال قرار گيرد و همين گونه هم شد.
وي عنوان كرد: ممكن است از مجتبي در اصفهان هم تقدير شود، اما مهم اين است كه او در جايي كه شايسته‌اش بود مورد تجليل قرار گرفت.
شكريان در پايان از حضور مردم بهشهر در استقبال از نخبه شهرشان تقدير و اظهار اميدواري كرد؛ بار ديگر شاهد چنين موفقيت‌هايي از فرزندان اين شهرستان در عرصه‌هاي علمي جهان باشيم.

تاریخ:
1390/05/8
تعداد بازدید:
607
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal