جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
توديع و معارفه رئيس دانشكده ادبيات و علوم انساني" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
توديع و معارفه رئيس دانشكده ادبيات و علوم انساني

{mosimage}

\r\n

با حضور هيات رئيسه دانشگاه مراسم توديع و معارفه رئيس دانشكده ادبيات برگزار شد

صبح روز دوشنبه هفدهم مرداد ماه سال جاري،با حضور هيات رئيسه دانشگاه و تني چند از اساتيد،كاركنان و دانشجويان دانشكده ادبيات ، مراسم توديع و معارفه رئيس اين دانشكده برگزار شد.
به گزارش خبر نگار وب سايت خبري uinews در ابتداي اين مراسم دكتر محمد حسين رامشت رئيس دانشگاه اصفهان ، ضمن اشاره به فعاليت هاي رئيس دانشكده ادبيات در جهت گسترش و ارتقاء علم و دانش در اين حوزه، اقدامات و كار هاي انجام گرفته طي تصدي دكتر منتظرالقائم را زيربنايي و قابل تحسين ذكر كرد و از وي و همكارانش قدرداني نمود .
 رئيس دانشگاه در ادامه آدم هارا به سه دسته تقسيم نمود : افرادي كه بهره مندي آن ها از سازمان بيشتر از بهره دهي آن ها است، افرادي كه وجودشان عاري از خير و بركت است و سوم افرادي كه وجودشان با بركت است و خيلي بيش از آن چه از سازمان بهره مند مي شوند به ديگران بهره مي دهند. وي دكتر منظر القائم را جزء گروه سوم دانست و براي ايشان آرزوي توفيقات هرچه بيشتر را از خداوند خواستار شد.  

\r\n

در اين مراسم همچنين دكتر منتظرالقائم در سخنان كوتاهي از زحمات و تلاش هاي پرسنل دانشكده و همكاري هاي هيات رئيسه دانشگاه تقدير و تشكر كرد و گزارش اجمالي از فعاليت هاي انجام شده  اين دانشكده ارائه نمود .
وي همچنين راه اندازي پرتال انگليسي و عربي دانشكده، تبديل مجله دانشكده به چهار مجله علمي و پژوهشي ، راه اندازي دانشكده اهل البيت، تبديل گروه الهيات به دو گروه علوم قرآن و حديث و گروه فلسفه و كلام اسلامي ، تبديل گروه جغرافيا به دانشكده ، تكميل سامانه نگين پژوهش ، بررسي بيش از 130 پرونده ارتقاء اساتيد دانشكده، راه اندازي دفتر نهضت فراگير قرآن، ايجاد رشته هاي جديد، پيشنهاد تاسيس پژوهشكده غرب شناسي، الكترونيك كردن مجله دانشكده ي ادبيات و ساخت كتابخانه دانشكده را از مهمترين اقدامات دانشكده در 3 سال اخير دانست .

\r\n
{mosimage}


در ادامه، دكتر محمد بيد هندي  به عنوان رئيس جديد دانشكده ادبيات  نيز در سخناني با بهره گيري از فرآيند هايي از چشم انداز بيست  ساله ،برنامه نقشه ي جامع علمي كشور  و فرمايشات مقام معظم رهبري ، به توسعه ي نقش و جايگاه  علم و دانش در دانشگاه هاي كشور پرداخت.
وي همچني تقويت تفكر ميان رشته اي و بين رشته اي با دقت و سرعت، مشورت با افراد كه داراي ديدگاه هاي مختلف هستند ، ايجاد گروه هاي مختلف مشورتي ، توجه به هويت اسلامي ايراني و جايگزيني تفكر علوي و نبوي به جاي ساير تفكرات را، در امر مديريت لازم و ضروري دانست.
رئيس دانشكده ادبيات شعار \"با مردم به زبان خوش سخن گفتن\"  را معجزه پيامبر اكرم (ص) دانست و گفت: با پيروي از اين شعار مي توانيم گام هاي موثري در انجام امور محوله برداريم .

\r\n
{mosimage}


خاطر نشان مي سازد در پايان اين مراسم لوح سپاس از سوي رياست دانشگاه و هدايايي از طرف مديران و معاونين و كاركنان دانشكده ادبيات  به دكتر اصغر منتظرالقائم تقديم شد.  


{mosimage}

تاریخ:
1390/05/17
تعداد بازدید:
244
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal