جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
دانشگاه اصفهان و 6 طرح برگزيده در جشنواره  ملي \"علم تا عمل ،فناوري و تجاري سازي در عرصه ملي" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دانشگاه اصفهان و 6 طرح برگزيده در جشنواره ملي \"علم تا عمل ،فناوري و تجاري سازي در عرصه ملي

{mosimage}

\r\n

مدير ارتباط با صنعت دانشگاه اصفهان خبر داد:

\r\n

حضور دانشگاه اصفهان در جشنواره علم تا عمل با 6 طرح برگزيده

با سومين دوره برگزاري جشنواره و نمايشگاه ملي\" علم تا عمل،فناوري و تجاري سازي در عرصه ملي\" دانشگاه اصفهان به عنوان كارگروه علوم انساني در استان اصفهان به بررسي طرح‌هاي استاني در حوزه علوم انساني پرداخت.

\r\n

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews به دنبال كارگروه‌هاي تشكيل شده در هفته پژوهش سال گذسته ، دانشگاه اصفهان با دارا بودن ماهيت علوم انساني خود موظف گرديد كه بررسي كليه طرح‌هاي استاني در حوزه علوم انساني پرداخته كه در اين ميان يكي از طرح‌هاي دانشگاه در حوزه اقتصاد مورد پذيرش قرار گرفت.

\r\n

دكتر اميرحسين نوارچيان ،مدير ارتباط با صنعت دانشگاه هدف از برگزاري اين جشنواره را در معرفي توانمنديهاي فناورانه دانشگاه‌ها و مراكز دانش بنيان دانست و گفت: اين جشنواره به مدت سه سال است كه از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با هدف ارائه طرح‌هاي فناورانه در جشنواره و سرمايه گذاري از سوي علاقه مندان و نيازمندان به آن تخصص يا فن برگزار شده است .

\r\n

مدير ارتباط با صنعت دانشگاه ،راهيابي و شركت در اين جشنواره را فرصتي دانست كه از طريق آن طرح‌هاي پژوهشي راه يافته به اين مرحله توانايي به منصه ظهور رسيدن و عملي شدن  در جامعه و صنعت را خواهند داشت.

\r\n

دكتر نوارچيان كل طرح‌هاي ارائه شده به استانداري استان اصفهان را 340 طرح عنوان كرد و گفت: از ميان كليه طرح‌هاي معرفي شده به استانداري پس از ارزيابي‌هاي دقيق و كارشناسانه در چندين مرحله ، 60 طرح به عنوان طرح برگزيده از استان اصفهان به معاونت مطبوع ارائه شد كه بسيار جاي خرسندي دارد كه اعلام نماييم از ميان اين 60 طرح ،6 طرح برگزيده از آن دانشگاه اصفهان بوده است.

\r\n

مدير ارتباط با صنعت دانشگاه اصفهان ظرفيت ارائه طرح‌هاي پژوهشي را وابسته به دامنه و وسعت فعاليت‌هاي پژوهشي و فناورانه هر استان دانست و خاطر نشان ساخت :به عنوان مثال استان اصفهان ، تهران ،فارس وخوزستان بنا به دامنه فعاليت هاي فناورانه خود در گروه نخست اين دسته بندي قرار گرفته بودند و اين امكان براي استانهاي فوق فراهم بود كه طرح‌هاي بيشتري را براي حضور در جشنواره ارائه نمايند.
نكته قابل توجه اين است كه در گروه نخست دانشگاه اصفهان با داشتن توانايي‌هاي فناورانه بالا ، توانست نسبت به استان‌هاي هم گروه خود طرح‌هاي بيشتري را براي حضور در جشنواره ارائه نمايد.

\r\n

گفتني است اين جشنواره روز سه‌شنبه پانزدهم شهريورماه درمصلي تهران به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.

تاریخ:
1390/06/13
تعداد بازدید:
323
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal