جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
جلسه توجيهي دانشجويان جديد الورود كارشناسي ارشد مجازي" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
جلسه توجيهي دانشجويان جديد الورود كارشناسي ارشد مجازي

{mosimage}

\r\n

جلسه توجيهي دانشجويان جديد الورود كارشناسي ارشد مجازي در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

جلسه ي توجيهي دانشجويان جديد الورود كارشناسي ارشد مجازي در تالار صدر دانشكده علوم اداري و اقتصاد با حضور هيات رئيسه دانشگاه برگزار شد .

\r\n
{mosimage}


بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه اصفهان دكتر محمد حسين رامشت رئيس دانشگاه اصفهان در جلسه توجيهي دانشجويان جديد الورود كارشناسي ارشد مجازي كه  29 شهريور ماه سال جاري در تالار صدر برگزار شد گفت: در عصر صنعتي و فراصنعتي  خانواده ها از هم دور شدند ولي در عصر الكترونيك نهاد خانواده مستحكم تر شده و كار و زندگي در كنار هم شكل گرفته است. وي در پايان استفاده از تالارهاي صوتي و تصويري را به دانشجويان مجازي توصيه نمود.


{mosimage} 
در ادامه جلسه دكتر عبادي قائم مقام دانشگاه مهر البرز نيز به ارائه ي گزارشي از عملكرد دانشگاه مجازي مهر البرز پرداخت و گفت: با تغييرات روز افزوني كه در آموزش رخ مي دهد چه آموزش پايه و عمومي ،چه آموزش عالي و چه آموزش هاي تكميلي و حرفه اي و حتي ضمن خدمت و ... كليه برنامه ها، اقدامات و فعاليت هاي آموزشي به سوي تغيير الگو در يادگيري و هم پيماني با روند نوين تدريس و آموزش پيش مي روند.
 وي در ادامه ،آموزش فراگير محور،يادگيري فردي به جاي يادگيري جمعي ،يادگيري فرايندي به جاي انتقال محتوي تدريس،كاربردي نمودن آموزش، يادگيري تعاملي و مشاركت گروهي را از ويژگي هاي آموزش مجازي دانست.
دكتر عبادي درادامه سير تحولات بشر را از گذشته تا آينده مورد بررسي قرار داد و گفت موج اول با انقلاب كشاورزي،موج دوم با انقلاب صنعتي و موج سوم با انقلاب اطلاعاتي و موج چهارم با انقلاب ديجيتالي شكل گرفته است .

\r\n
{mosimage}


گفتني است در اين جلسه دكتر علي صنايعي رئيس دانشگاه مجازي اصفهان ضمن خوش آمد گويي به دانشجويان جديد الورود گفت: اينترنت در عرصه آموزش،چالش هاي جديدي را ايجاد كرده است.
آموزش الكترونيكي ،آموزشي مبتني بر كامپيوتر و وب مي باشد.
 امكانات سخت افزاري و نرم افزاري موجود ،بشريت را به سمت يك انقلاب بزرگ آموزشي سوق مي دهد. آموزش الكترونيكي به كمك رايانه ها از طريق رسانه هاي الكترونيكي،اينترنت،وب،شبكه هاي سازمان يافته،اكسترانت و اينترانت مي باشد .
 در واقع آموزش آموزش الكترونيكي آموزش از راه دور بر مبناي فناوري است. به عبارت ديگر محتواي دوره آموزشي با استفاده از انتقال صدا،تصوير و متن ارائه مي شود كه به بهره گيري از ارتباط دو سويه بين افراد فراگير و استاد يا بين فراگيران،كيفيت ارائه دوره آموزشي به بالا ترين سطح خود مي رسد. دانشكده آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه اصفهان اهداف زير را دنبال مي كند .

\r\n{mosimage}


به كارگيري اصول آموزش مجازي و محتواي الكترونيكي بر اساس استاندارد هاي بين المللي ، كنترل و ارتقاي كيفي و كمي دانش و ميزان پيشرفت كاربران،برگزاري دوره هاي مشترك با همكاري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي معتبر ايراني و خارجي و ايجاد زمينه مساعد براي چرخه دانش .
گفتني است  در پايان اين جلسه، كار با پرتال آموزشي و سيستم آموزش مجازي توسط مهندس رمضان تدريس شد.  

تاریخ:
1390/06/29
تعداد بازدید:
392
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal