جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
نائل شدن به افتخار بازنشستگي" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
نائل شدن به افتخار بازنشستگي

{mosimage}
بازنشستگي استاد يار گرو ه شيمي دانشگاه اصفهان

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews دكتر   مرتضي حاجيان ، استاديار گروه شيمي به افتخار بازنشستگي نائل شد.
متن كامل لوح امضا شده  از سوي دكتر رامشت به شرح زير است:

 رود جاري زمان پرشتاب به پيش مي رود و انسان ها همچون قايقي چوبين سوار بر اين موج خروشان گذر لحظه لحظه ي عمر را به تماشا مي نشينند . نگاه به گذشته ، كهكشاني از تجربه را پيش كش روشنايي راه آينده  مي كند و چه فرخنده فرصتي را فراسوي راه سخت و پرفراز و نشيب نسلي قرار مي دهد كه چشم اميد به سعادت و كاميابي آينده دوخته اند .

\r\n

روزي در هاي و هوي كودكي پاي در مدرسه مي نهيم و درس آموز الفباي عشق مي شويم و ديگر روز با فراغت از تحصيل دست تقدير كسوت زيباي معلمي را بر تن مان مي كند و اين نغمه خوش را در گوش جان و دل مان طنين انداز مي سازد كه انديشمندان مي كوشند تا همواره شاگرد باشند و هميشه معلم‌.

\r\n

 اينك كه آن عزيز پس از سالها خدمت و فدا كاري در راه تعليم و تربيت و به ضرورت پرده اي ديگر از آئين سراسر شكوه  زندگي، در تاريخ 31/5/90 به افتخار بازنشستگي نائل مي‌شوند‌،‌ دانشگاه اميد دارد كه از تجربيات آموزشي و پژوهشي آن استاد محترم محروم نماند و آن استاد فرزانه  دانشگاه را خانه هميشگي خويش بداند و دانشجويان را فرزندان خود.‌ لذا دانشگاه  به عنوان رفيق طريق سالها تلاش شما در عرصه ي اعتلاي آموزش عالي ايران اسلامي همچنان هر صبحگاهان خاك قدومتان را توتياي چشم خود مي سازد و بي منت خود را وقف استمرار خدماتتان مي سازد .

\r\n

ما نيز همچون گذشته در تداوم حيات علمي و تحقيقاتي شما ، سعادت ، سلامت و بهروزي تان را از يگانه لطيف حي و قيوم مسالت مي نماييم .  

تاریخ:
1390/07/15
تعداد بازدید:
569
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal