جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
رئيس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم در دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رئيس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم در دانشگاه اصفهان

{mosimage}

\r\n

صبح امروز بيستم مهرماه در نشستي با رئيس ،معاونين و مديران حوزه معاونت دانشجويي دانشگاه اصفهان از تلاش‌هاي مسئولين اين دانشگاه در جهت رشد كيفيت رفاهي دانشجويان قدرداني به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري uinews ، در اين جلسه رئيس دانشگاه اصفهان به معرفي سياست‌هاي اين دانشگاه و خدمات انجام شده در راستاي رفاه دانشجويي پرداخت و يكي از مشكلات بزرگ خوابگاهي و رفاهي امسال دانشگاه اصفهان را پذيرش بيش از ظرفيت پيش بيني شده دانشجويان كارشناسي ارشد اعلام كرد.

\r\n

دكتر رامشت ظرفيت اعلام شده از سوي دانشگاه اصفهان را 1500 نفر اعلام كرد و گفت: وزارت علوم بر خلاف اعلام ظرفيت دانشگاه اصفهان ،2500 نفر را براي ثبت نام به اين دانشگاه معرفي كرده است.

\r\n

در ادامه اين نشست مدير كل دانشجويي به راه اندازي سلف مكانيزه و مدرن اختران بي نشان دانشگاه اشاره نمود و خاطر نشان ساخت كه انشاالله با برنامه ريزي دقيق ديگر مجموعه هاي دانشگاهي هم از اين تجهيز بهره مند شوند.

\r\n

دكتر فرامرزي با اشاره به محدوديت هاي خوابگاهي خواست تا با تخصيص اعتبارات و وام به بخش خصوصي ،پروژه بزرگ هتل دانشجويي تكميل و افتتاح گردد تا بخش زيادي از محدوديتها مرتفع گردد.

\r\n

دكتر فرامرزي در ادامه خاطر نشان ساخت : اين پروژه ويژه دختران دانشجو و در محيطي ساخته شده است كه صرفا براي آنها طراحي شده است.

\r\n{mosimage}


مهندس مراديان رئيس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم ،تحقيقات و فناوري  در اين نشست به توضيح و چگونگي افزايش نرخ  غذاي دانشجويي پرداخت و اضافه كرد : در اين بخش اعتبارات دانشجويي براي برخي دانشجويان ديده شده است كه با تشخيص مديريت دانشجويي به آنها واگذارخواهد شد.

\r\n

وي برون سپاري خدمات دانشجويي در بخش رفاه را يكي از رسالتهاي بزرگ دانشگاه براي بالابردن كيفيت دانست و سياستهاي آتي را مبني بر همين روش پيش بيني كرد.

\r\n

در پايان اين نشست ، مهندس مراديان از پروژه هتل دانشجويي ،سلف جديد اختران بي نشان آشپزخانه و ظرف شويي مكانيزه ديدن كرد.


{mosimage}

تاریخ:
1390/07/20
تعداد بازدید:
286
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal