جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
فراخوان ثبت‌نام فرزندان ممتاز دانشگاهيان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
فراخوان ثبت‌نام فرزندان ممتاز دانشگاهيان

{mosimage}

\r\n

فراخوان ثبت‌نام فرزندان ممتاز دانشگاهيان

\r\n

سال تحصيلي 90-89هيأت علمي و كاركنان رسمي، پيماني و قراردادي شاغل و بازنشسته

ضمن عرض تبريك به مناسبت موفقيت فرزندان ممتاز هيأت علمي و كاركنان پرتلاش دانشگاه در تمام مقاطع تحصيلي سال گذشته و راهيابي آنان به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي، شرايط و نحوه ثبت نام از اين عزيزان به شرح زير اعلام مي‌گردد.

\r\n
\r\n

الف) شرايط لازم براي تشويق دانش‌آموزان ممتاز

\r\n
\r\n

1-         دانش‌آموزان ممتاز مقاطع اول و دوم دبستان حائز نمره بسيار خوب

\r\n

2-         دانش‌آموزان ممتاز مقاطع سوم تا پنجم دبستان حائز  نمره بسيار خوب (و يا معدل 19 تا 20)

\r\n

3-         دانش‌آموزان ممتاز مقاطع اول تا سوم راهنمايي حائز معدل 18 به بالا

\r\n

4-         دانش‌آموزان ممتاز مقاطع اول تا سوم دبيرستان حائز معدل 18 به بالا

\r\n

5-     پذيرفته‌شدگان آزمون سراسري سال 90 در كليه مقاطع تحصيلي (دانشگاه‌هاي دولتي و غيردولتي) و پذيرفته‌شدگان بهمن ماه سال 89 كه در سال گذشته موفق به ارسال مدارك نگرديده‌اند.

\r\n
\r\n
ب) مدارك لازم
\r\n
\r\n

1-     يك قطعه عكس 4×3 جديد پشت‌نويسي شده (با عنايت به تأثيرات مثبت انتشار عكس دانش‌آموزان در مجله ستارگان دانشگاه، به دانشگاهيان عزيز توصيه مي‌شود نسبت به ارسال عكس به همراه مدارك اقدام نمايند) ضمناً عكس دانش‌آموزان دختر الزاماً بايد با حجاب باشد.

\r\n

2-         ارائه گواهي‌هاي زير:

\r\n

-  ارائه اصل كارنامه پايان سال تحصيلي90-89 براي دانش‌آموزان اول ابتدايي تا سوم متوسطه

\r\n

-  ارائه گواهي ثبت‌نام در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي (دولتي و غيردولتي) مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در سال تحصيلي جاري كه در آن، سال ورود به دانشگاه، رشته و مقطع تحصيلي قيد شده باشد.

\r\n

3-         فتوكپي حكم كارگزيني يا قرارداد ولي دانش‌آموز

\r\n

4-         اعلام شماره حساب سيباي دانش‌آموز يا دانشجو در بانك ملي دانشگاه اصفهان به منظور واريز مستقيم مبلغ هديه به حساب ايشان. (در صورت عدم ارائه شماره حساب، ثبت‌نام انجام نمي‌گيرد.)

\r\n

توجه: همكاراني كه فرزندان آنها در سال تحصيلي 90-89  موفق به كسب مقام‌ علمي و ورزشي در سطح استاني، ملي و بين‌المللي مي‌باشند و يا حائز رتبه برتر المپيادهاي دانش آموزي و دانشجويي، ثبت اختراع و ... شده‌اند، مي‌توانند مدارك خود را به همراه مدارك ثبت‌نام تحويل دهند تا نسبت به درج نام آنها به همراه عنوان كسب شده در مجله ستارگان دانشگاه اقدام گردد.

\r\n

توجه: همكاران محترم دانشگاهي مي‌توانند به صورت جمعي كليه مدارك خود را در اختيار نماينده واحد مربوطه قرار داده و به اين اداره ارسال نمايند. (لازم به ذكر است كه رسيد مدارك را حتماً دريافت نماييد، همچنين به مدارك ناقص رسيد تعلق نمي‌گيرد.)

\r\n

*همكاران بازنشسته دانشگاه نيز مي‌توانند با رعايت مفاد اين نامه نسبت به ارسال مدارك اقدام فرمايند.

\r\n

توضيحات:

\r\n

زمان ثبت نام از روز شنبه 23/7/90 آغاز و در تاريخ دوشنبه 30/8/90 پايان مي‌پذيرد. لازم به ذكر است با توجه به اينكه جمع‌بندي مدارك، چاپ نشريه و ... در آذرماه انجام مي‌پذيرد، زمان دريافت مدارك قابل تمديد نمي‌باشد.

\r\n

روابط عمومي دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1390/07/22
تعداد بازدید:
467
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal