جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
13آبان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
13آبان

{mosimage}
بيانيه دانشگاه اصفهان و علوم پزشكي به مناسبت 13 آبان

با پيروزي انقلاب اسلامي، باران توطئه‌ها باريدن گرفت و شيطان بزرگ آمريكا، سعي در ايجاد جريان‌هاي انحرافي در نهضت مردم داشت. در اين شرايط دانشجويان مسلمان پيرو خط امام با درك فرمايش امام خميني(ره) مبني بر اين كه همه مشكلات ما آمريكاست لبيك گفتند و سفارت آمريكا را در تهران به تصرف خود درآوردند و امام امت فرمود:«مركز فساد آمريكا را جوانها گرفتند و آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند» و اين، مرام جوانان دانشجوي كشورمان قرار گرفت تا از آن پس مشت‌هاي خروشان و رگ‌هاي جوشان غيرت اسلامي و ديني هيچ گاه حاضر به فروتني در برابر چنگال‌هاي خونين اين دولت فاسد نشود.

\r\n

همين مقاومت جوانان ايران روح مقاومت و بيداري  را بعد از سال‌ها در منطقه به هيجان آورد و ملت‌هاي مسلمان مصر، تونس، ليبي، يمن و بحرين تلاش خود را براي آزادي از سلطه استكبارجهاني آغاز نمودند و با اهداي جان و مالشان  پرچم عزت و بيداري را به اهتزاز درآوردند.

\r\n
{mosimage}


و حال نوبت به خود مردم آمريكا رسيد. وال استريت نشان داد كه دولتمردان آمريكايي از صداي مردم مي‌ترسند، 99 درصد در مقابل يك درصد. اكثريت مردم آمريكا محكوم يك درصد هستند اين است ليبرال دموكراسي غرب. همين مدعيان  آزادي بيان و آزادي، اجازه صدور اخبار اين جنبش در هيچ رسانه داخلي را ندادند. از آن همه روزنامه بعد از سه هفته، فقط يك روزنامه خبر كمي از اين جنبش را منتشر كرد و چه خوب مي‌بينيم كه آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند و اين رژيم سرمايه‌داري به زمين خواهد خورد.

\r\n

روابط عمومي دانشگاه‌ اصفهان اعلام مي دارد:

\r\n

1-      بر مرام و اعتقاد امام راحلمان ايستاده‌ايم و هيچ گاه ميراث ارزنده دانشجويان پيرو خط امام را از ياد نخواهيم برد.

\r\n

2-      مشت‌هايمان را گره كرده و تا نابودي شيطان بزرگ فرياد مرگ بر آمريكا را پي در پي سرخواهيم داد و بر اين استقلال خود مي باليم.

\r\n

3-      اساتيد ، دانشجويان وكاركنان دانشگاه اصفهان  مطيع اوامر رهبر فرهيخته و دانشمند خود حضرت آيت‌اله امام خامنه‌اي خواهند بود و يك قدم از آرمان‌هاي انقلاب و استكبار ستيزي جمهوري اسلامي پائين نخواهند آمد.

\r\n

4-      اساتيد ، دانشجويان وكاركنان دانشگاه اصفهان  از ملت‌هاي بيدار منطقه در راستاي استكبار ستيزي و بيداري اسلامي حمايت مي‌كنند و سرنگوني طاغوت‌هاي تونس، مصر و ليبي را مايه افتخار ملت‌هاي مسلمان منطقه مي‌دانند.

\r\n

5-      اساتيد ، دانشجويان وكاركنان دانشگاه اصفهان  خود را براي زمينه‌سازي فرج مولايشان حضرت  بقيه اله (عج)آماده و مهيا مي‌كنند و از ايشان مي‌خواهند دعاگوي اين حركت بزرگ و استكبار ستيز باشند.

\r\n

 

\r\n

                                          روابط عمومي دانشگاه اصفهان

\r\n

 

تاریخ:
1390/08/11
تعداد بازدید:
187
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal