جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English/العربيه
تازه ها
برنامه ريزي درسي و توسعه رشته ها در دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
برنامه ريزي درسي و توسعه رشته ها در دانشگاه اصفهان

{mosimage}

\r\n

نشست بررسي برنامه ريزي درسي و توسعه رشته ها با حضور مدير كل دفتر پشتيباني و حمايت آموزش عالي كشوردر دانشگاه اصفهان برگزار شد .

به گزارش خبر نگار وب سايت خبري UINEWS نشست بررسي برنامه ريزي درسي و توسعه رشته ها با حضور دكتر سعيد قديمي مدير كل دفتر پشتيباني و حمايت آموزش عالي كشور، دكتر استكي معاون آموزشي دانشگاه اصفهان و جمعي از مديران و اساتيد در محل تالار دكتر رزمجوي دانشگاه اصفهان برگزار شد.{mosimage}


بنا به گزارش مذكور در اين مراسم ابتدا دكتر استكي ضمن ارائه گزارشي از عملكرد دانشگاه در بازنگري دروس و توسعه رشته ها اظهار داشت: دانشگاه اصفهان در زمينه بازنگري دروس از 10 سال پيش تا كنون فعاليت خود را آغاز كرده است و در آمايش علمي نيز با حدود 300000 جمعيت دانشجو،حدود 6 تا 7 درصد دانشجويان كشور را به خود اختصاص داده است.
وي در ادامه افزود:  دانشگاه اصفهان ،در زمينه آموزش هاي مجازي نيز به دليل سهولت انجام كار و برد خوب نسبت به دانشگاه هاي ديگر پيشتاز بوده است همچنين نظارت و ارزيابي استاني بر عهده دانشگاه اصفهان است كه بيش از 10% از كل موسسات غير انتفاعي و آموزش عالي در استان اصفهان زير نظر اين دانشگاه مشغول به فعاليت هستند.


{mosimage}در ادامه اين مراسم دكتر سيد علي اصغر ميرباقري فرد مدير قطب علمي تحقيق در متون حكمي و عرفاني دانشگاه اصفهان نيز برنامه هاي توسعه كه براي دانشگاه پيش بيني شده است را بسيار خوب ارزيابي كرد و گفت: در برنامه هاي توسعه دانشگاه اصفهان سعي كرده است پيشرو باشد و زير ساخت ها را نيز فراهم نمايد .
وي در ادامه افزود: براي اين كه اهداف مهم در كنار آموزش عالي محقق شود نياز به نيروي انساني كارآمد احساس مي شود كه خوشبختانه دانشگاه اصفهان در اين زمينه بسيارموفق بوده است.
همچنين از ديگر وظايف دانشگاه به روز كردن اعضاي هيات علمي متناسب با وظايفشان بوده است و دانشگاه اصفهان علاوه بر اين، در زمينه گرايش به تحصيلات تكميلي گام هاي موثري را برداشته است.


{mosimage}


در ادامه دكتر احمد رضا نصر مدير مطالعات و برنامه ريزي درسي آموزشي دانشگاه اصفهان نيز گزارشي اجمالي از برنامه ريزي درسي و توسعه رشته ها در دانشگاه اصفهان ارائه داد و گفت : اعتقاد جدي مسئولان دانشگاه به بازنگري و مطالبه آن از اعضا هيات علمي و مسئولان ذيربط،استفاده از اختيارات واگذار شده توسط وزارت از سال 79 تا كنون ،تشكيل ساختار خاص براي بازنگري در گروه ها و آموزش دانشگاه، تشويق مادي و معنوي دست اندركاران (پرداخت 12 تا 24 واحد به هر برنامه) و وجود متخصصان علوم تربيتي از علل پيشرفت بازنگري برنامه هاي درسي در دانشگاه اصفهان است .
وي همچنين در ادامه افزود: دانشگاه اصفهان به عنوان دانشگاهي جامع و توسعه يافته در صدد گسترش كمي و كيفي تحصيلات تكميلي در همه زمينه هاي مورد نياز جامعه و جلو بردن مرزهاي دانش است اين دانشگاه همچنين درصدد تربيت دانشجويان توانمندي است كه ضمن گسترش و توليد علم به هويت ديني و ملي خود نيز افتخار كنند.
 همچنين خاطر نشان مي سازد جلسه فوق با برگزاري جلسه پرسش و پاسخ از مدير كل دفتر پشتيباني و حمايت آموزش عالي كشور به پايان رسيد .
   

تاریخ:
1390/01/28
تعداد بازدید:
555
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal