جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
English/العربيه
تازه ها
مراسم توديع و معارفه مدير امور اداري دانشگاه اصفهان برگزار شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مراسم توديع و معارفه مدير امور اداري دانشگاه اصفهان برگزار شد

{mosimage}

\r\n

مراسم توديع سيد سعيد مشتاقي مدير سابق امور اداري و معارفه دكتر سيد محمد صادق طباطبائي به عنوان مدير امور اداري دانشگاه اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبر نگار وب سايت خبري uinews مراسم توديع و معارفه ي مدير امور اداري روز شنبه 17 تير ماه سال جاري با حضور معاون اداري مالي دانشگاه و جمعي از مديران و كاركنان دانشگاه در محل تالار دكتر رزمجو دانشگاه اصفهان برگزار شد .


{mosimage}


بنا به گزارش مذكور دكتر عليرضا عبدالهي معاون اداري و مالي دانشگاه در آغاز اين مراسم ضمن قدرداني از خدمات سعيد مشتاقي گفت: خدمت رساني در پست امور اداري به علت تقاضاهاي زياد و امكانات محدود معمولا\" از نظرها پنهان مي ماند.
وي همچنين مسئوليت امور اداري را بسيار سنگين دانست و گفت: مسئوليت امور اداري بسيار سخت و كم اجرا است و برآوردن انتظارات همه با وجود محدوديت هاي موجود بسيار مشكل است.
دكتر عبدالهي در ادامه تجربه كافي دكتر طباطبائي در مديريت و تعهد و شهرت ايشان به انصاف و عدالت و برخورد مناسب با همكاران را نويد بخش تحول و دگرگوني در حوزه امور اداري دانست و گفت: با توجه به ديده شدن همين ويژگي ها در سعيد مشتاقي ، وي نيز داراي توانمندي ،دلسوزي و تعهد بي سابقه اي بوده و ان شاء ا... خدمات ايشان ذخيره آخرتشان خواهد شد.


{mosimage}


در ادامه مراسم مشتاقي مدير سابق امور اداري نيز به ارائه گزارش مختصري از فعاليت هاي صورت گرفته در طول دوران مديريت خود پرداخت و گفت: خدا را شكر مي كنم كه دوران خدمت رساني من در دوران حكومت اسلامي بوده است و شريك ثواب دنيا و آخرت اين دوران بوده ام .
 وي در پايان از همكاري صميمانه ي كاركنان امور اداري تشكر و قدرداني و براي آن ها آرزوي موفقيت نمود.
در ادامه دكتر طباطبائي مدير امور اداري دانشگاه نيز با اشاره به اخلاق مديريتي در كلام اميرالمومنين در نهج البلاغه پرداخت و گفت: نگاه مسئولين نبايد نگاه طعمه اي و لقمه اي باشد بلكه بايد مسئوليت را مانند امانتي دانست كه به احقاق حق مردم بپردازد .


{mosimage}


وي در ادامه مدارا و مديريت ،تكريم ارباب و رجوع ،تكريم همكاران و عدم تبعيض در امور همكاران را در دستور كار خود قرار داد و گفت: پست ها همه ابزار هايي براي خدمت به مردم هستند كه با تعهد و تعقل مي توان اين مهم را به بهترين نحو انجام رساند.
وي در پايان كاركنان را سرمايه هاي سازمان دانست و افزود: اگر به امور كاركنان توجه شود به طور حتم مي توانند در سرنوشت سازمان ها در چشم انداز آينده تاثير گذار باشند.


{mosimage}


گفتني است در پايان مراسم لوح تقديري از طرف رئيس دانشگاه به سعيد مشتاقي تقديم و از زحمات ايشان تقدير شد.   


{mosimage}

تاریخ:
1391/04/17
تعداد بازدید:
231
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal