جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
آغاز هفته دولت گرامي باد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
آغاز هفته دولت گرامي باد

                      {mosimage} 

\r\n

  هفته دولت از منظر مقام معظم رهبري

\r\n

 

* هفته دولت، فرصت مغتنمي است تا مردم با نتايج تلاش‏هاي بخشي از مجموعه نظام اسلامي بيشتر آشنا شوند و دروغ بودن محور اصلي تبليغات دشمنان اسلام مبني بر ناكارآيي و ناتواني نظام اسلامي، آشكارتر گردد.

\r\n


* هفته دولت، يك فرصت مغتنم ديگري هم هست براي نقد و اصلاح عملكردها به شكل صحيح.» خوش‏بختانه رهبر بصير و فرزانه انقلاب با اتكا به تجربه‏هاي ارزشمند اجرايي و تيزبيني خاص خويش، كوشيده است با نظارت دقيق بر عملكرد دولت‏مردان و نماياندن نقاط قوّت و ضعف آنها، با بيان هشدارها، رهنمودها و راه‏كارها، دولت را براي رسيدن به اهداف چشم‏اندازي روشن و اميدبخش ياري رساند. ايشان همواره با طرح خواسته‏هايي چون مبارزه دولت‏مردان با مثلث شوم فقر و فساد و تبعيض و طرح‏هاي ديگر، به تبيين سياست‏هاي صحيح نظام پرداخته است.

\r\n


* ممكن است ما انواع و اقسام كارها و برنامه‏ها را پيش رو داشته باشيم و اجرا كنيم. بايد در ميان آنها، آنچه خدمت‏رساني عميق‏تر و ماندگارتر و زودبازده‏تر محسوب مي‏شود، اولويت پيدا كند. به ويژه اين كارها بايد بيشتر در خدمت قشرهاي مستضعف و محروم و محتاج جامعه صورت گيرد.

\r\n


* مسئولان كشور امروز از حمايت ملت فداكار برخوردار هستند و اين چيزي است كه در هيچ نقطه‏اي از دنيا وجود ندارد.

\r\n


* زمامدار مسلمان وظايفش را در مقابل مردم انجام مي‏دهد و امت مسلمان وظايف‏شان را در قبال زمامدار انجام مي‏دهند. آن وقت است كه دولت و ملت يكپارچه به سوي هدفي كه اسلام و قرآن ترسيم كرده است، به پيش مي‏تازند.
* هيچ دولتي بدون كمك و همياري مردم نمي‏تواند موفق شود.

\r\n


* توصيه من به مردم و تمامي دستگاه‏هاي دولتي آن است كه نيروي مردم را قدر بدانند.

\r\n


* اين مناسبت هفته دولت ما يكي از تصادف‏هاي پرمعناست. هفته دولت اين كشور يادبود شهادت دو شخصيت دولتي برجسته است... در كشور ما هفته دولت، هفته ولادت دولت نيست. جاهاي ديگر اگر بخواهند، چنين روزي و چنين مناسبتي بگذارند، قاعدتا ولادت دولت، يا مثلاً كار برجسته‏اي كه دولت انجام داده، اين را به عنوان هفته دولت معين مي‏كنند، اما ما آمديم و هفته دولتمان را يادبود شهادت قرارداديم. اين چيز خيلي پرمعنا و مهمي است؛ اين معنايش آن است كه راه ما را، همين خصوصيات است.

\r\n


* ذخيره معنوي شما (دولتمردان) يكي توكل به خداست و يكي اعتماد به اين مردم مؤمن و صادق، فداكار، علاقه‏مند به مسئولان، علاقه‏مند به اسلام و علاقه‏مند و قدردان نظام جمهوري اسلامي كه هرجا از طرف مسئولان نظام از اين مردم كمكي خواسته شد، آنچه در اختيارشان بوده در اختيار ما قرار دادند و حجت را بر ما تمام كردند.
* از اهداف اصلي حكومت اسلامي، برپايي قسط و عدالت اجتماعي است. اجراي درست عدالت در جامعه و بهره‏مندي تمامي مردمان از امكانات موجود، اصلي‏ترين عامل اجتماعي حركت جامعه انساني به سوي تعالي است. بنابراين، وظيفه دولت اسلامي است كه در تأمين عدالت اجتماعي تلاش كند.

\r\n


* مسئولان بايد به دنبال عدالت باشند. دنبال آسان كردن زندگي براي طبقات مستضعف و محروم و پابرهنه باشند؛ كساني كه در روز خطر اين مملكت را نجات دادند.

\r\n

 

\r\n

منبع :  سايت راسخون

تاریخ:
1391/06/1
تعداد بازدید:
107
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal