جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي
English/العربيه
تازه ها
كسب عنوان پژوهشگر برتر توسط عضو هيات علمي دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
كسب عنوان پژوهشگر برتر توسط عضو هيات علمي دانشگاه اصفهان

{mosimage}
عضو هيات علمي گروه مهندسي برق دانشگاه اصفهان موفق به كسب عنوان پژوهشگر برتر در دومين جشنواره بين المللي جوايز تحقيق و توسعه ايران شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه اصفهان دكتر پيمان معلم دانشيار گروه مهندسي برق دانشگاه اصفهان با اخذ بالاترين امتياز موفق به كسب مقام اول در دومين جشنواره بين المللي جوايز تحقيق و توسعه ايران IRDA شده است.

\r\n

گفتني است جشنواره IRDA جشنواره اي بين الملل است كه با هدف ارج نهادن به فعاليت هاي پژوهشي و تلاش پژوهشگران در بخش صنعت و معدن از سال 1390 از سوي انجمن تخصصي مراكز تحقيق و توسعه صنعت ،معدن و تجارت برگزار مي گردد و طي آن جوايزي به بهترين هاي سال (پژوهشگر برتر،كتاب،پايان نامه،واحد تحقيق و توسعه ،محصول و ايده) اهدا مي شود. جايزه IRDA يك جايزه بين المللي است كه اين امكان را فراهم مي آورد تا برترين هاي تحقيق و توسعه با حضور در فرآيند اين جايزه ارزشمند، خود را با ديگران مقايسه كنند،برتوان رقابتي خود بيفزايند و گام هاي بلند تري در توسعه علم و فناوري و خدمت به دانش بشري در هر نقطه اي از جهان بردارند. در فرايند جوايز IRDA دستاوورد هاي برتر به مقايسه و مسابقه گذاشته و برترين ها  انتخاب مي شوند.

\r\n{mosimage}


لازم به ذكر است دكتر پيمان معلم معاون تحصيلات تكميلي دانشكده فني و مهندسي و دانشيار گروه مهندسي برق دانشگاه اصفهان موفق به اخذ مدرك كارشناسي ارشد مهندسي برق( 1374) و دكتري مهندسي برق(1382) از دانشگاه صنعتي امير كبير شده است . وي هم اكنون با درجه دانشياري در دانشكده فني و مهندسي دانشگاه اصفهان مشغول انجام فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي مي باشد.

\r\n

گفتني است انتشار 200 مقاله ملي و بين المللي ،تاليف 3 عنوان كتاب،اجراي بيش از 30پروژه ي صنعتي و دفاعي ،استاد راهنماي بيش از 50 دانش آموخته مقطع تحصيلات تكميلي و كسب عنوان پژوهشگر برتر استاني در سال هاي 88 و 90 از ديگر فعاليت هاي وي به شمار مي آيد.

\r\n

در پايان خاطر نشان مي سازد،مخاطبين جشنواره شامل كليه پژوهشگران و نوآوران (اعم از حقيقي و حقوقي) در داخل و خارج كشور مي باشند كه دستاوردهاي مهم و تاثير گذاري در يكي از بخش هاي صنعت داشته باشند.

\r\n

روابط عمومي دانشگاه اصفهان كسب اين موفقيت بزرگ را به دكتر پيمان معلم و دانشگاهيان گرامي تبريك و شاد باش مي گويد.    

تاریخ:
1391/07/24
تعداد بازدید:
304
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal