جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
روز دانشجو گرامي باد

پيام وزير علوم ، تحقيقات و فناوري به مناسبت روز دانشجو

وزير علوم ، تحقيقات و فناوري در پيامي با تبريك سالگرد حماسه 16 آذر به جامعه علمي و دانشگاهي كشور، گفت : نقش دانشجويان در همه جوامع فراتر از ديگر اقشار اجتماعي است و اين امتياز و تمايز به دليل تقارن جواني و فرهيختگي با روحيه عدالت طلبي، آزاديخواهي و تحول خواهي به سوي تحقق آرمان‌ها و ايده‌آل‌هاست.

\r\n

به گزارش ايسنا، متن پيام دكتر كامران دانشجو بدين شرح است: «سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمي و دانشگاهي كشور به ويژه دانشجويان عزيز مسلمان و انقلابي ايران اسلامي تبريك مي‌گويم.

\r\n

نقش دانشجويان در همه جوامع فراتر از ديگر اقشار اجتماعي است و اين امتياز و تمايز به دليل تقارن جواني و فرهيختگي با روحيه عدالت طلبي، آزاديخواهي و تحول خواهي به سوي تحقق آرمان‌ها و ايده‌آل‌هاست.

\r\n

در جمهوري اسلامي ايران كه برخوردار از آرمان‌هاي متعالي اسلامي و مردمسالاري ديني است، خصائص دانشجويان و محيط دانشجويي همسو با آرمان‌هاي ديني مردم، از اثرگذاري بيشتر در قياس با ساير جوامع برخوردار است.

\r\n

توجه به منافع ملي هماهنگ با اهداف والاي اسلامي جهت‌گيري دانشجويان مسلمان را از ديگر جنبش‌هاي دانشجويي در ساير كشورها ممتاز و متمايز مي‌سازد كما اينكه در طي سالهاي گذشته شاهد حركت نويد بخش دانشجويان در عرصه‌هاي مختلف بوده‌ايم.

\r\n

موفقيت‌هاي مكرر دانشجويان ايران اسلامي در عرصه هاي علمي و پژوهشي كه سهم مهمي در پيشرفت‌هاي علمي و فناوري كشور داشته‌اند و همزمان با آن بصيرت، آگاهي و واكنش آنان نسبت به رويدادهاي داخلي و بين المللي به ويژه در حمايت از بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه و مقاومت اسلامي در فلسطين و لبنان و ساير نقاط جهان، بسيار پراهميت و ارزنده است.

\r\n

همين ويژگي در قاطبه ملت مسلمان ايران به ويژه دانشجويان عزيز است كه در پيوند با همه مسلمانان در اقصي نقاط جهان، موجب بيداري اسلامي و شكل‌گيري قطب جهان اسلام در مقابل قدرت‌هاي پوشالي و استكباري شده است. همانگونه كه سردمداران آمريكا به ناچار به حضور و نفوذ همه جانبه تفكر انقلابي و اسلامي ايران در سراسر جهان اقرار نموده‌اند.

\r\n

اينجانب با افتخار به خدمتگزاري خود به جامعه دانشگاهي و دانشجويان عزيز، توفيقات روزافزون دانشجويان مسلمان را در همه امور فردي و اجتماعي به ويژه در عرصه فعاليت‌هاي علمي، پژوهشي، فرهنگي و اجتماعي از خداوند متعال مسالت مي‌نمايم. »

\r\n

 

تاریخ:
1391/09/17
تعداد بازدید:
126
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal