جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
پايان كار نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
پايان كار نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري

{mosimage}
نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش وفناوري ديشب به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرنگار وب سايت خبري روابط عمومي دانشگاه اصفهان ، اين نمايشگاه كه از 22آذر به مدت 4 روز تا شامگاه 25 آذرماه در محل نمايشگاه‌هاي دائمي پل شهرستان برپا شده بود ، ديشب به كار خود پايان داد.

\r\n

گفتني است در اين نمايشگاه ، دانشگاه اصفهان با ارائه دستاوردهاي علمي و تحقيقاتي خود در قالب هسته‌هاي مراكز رشد و تازه‌هاي تاليفات استادان دانشگاه اصفهان و پايان نامه هاي برتر ، مرد استقبال عموم قرار گرفت.

\r\n

خاطر نشان مي‌سازد در اين نمايشگاه دستاوردهاي كميته انرژي دانشگاه اصفهان مورد توجه بي نظير بازديدكنندگان قرار گرفت و مسئولين غرفه فوق اطلاعات لازم در اين خصوص را در اختيار پرسشگران قرار دادند.

\r\n

همچنين در اين نمايشگاه سفارش‌هايي از سوي  بازديدكنندگان مراكز رشد دانشگاه در خصوص خريد موذن هوشمند و جعبه يادگيري به ميزان قابل توجهي به ثبت رسيد.

\r\n

گفتني است ساخت دستگاه موذن هوش كه امسال در مركز رشد واحد فناوري ساخته و به ثبت رسيده است هزينه‌اي بالغ بر 150 ميليون ريال به همراه داشته و  برق دستگاه موذن 220 ولت و درابعاد يك تلفن روي ميزي است.

\r\n

اين دستگاه كه مجهز به صفحه نمايش است با توجه به اطلاعات داده شده وانتخاب نام شهرستان بصورت هوشمند در وقت شرعي اذان را پخش مي كند.

\r\n

از جمله اختراع ثبت شده ديگري كه سفارش خريد آن در نمايشگاه به ثبت رسيد دستگاه آي كيو باكس يا جعبه يادگيري است .

\r\n

 نوآوري كه در آي كيو باكس ايجاد شده اين است كه نظريه‌هاي يادگيري را به صورت كامل پوشش مي‌دهد و فرد به راحتي مي‌تواند مراحل مرور را به صورت خودكار انجام دهد.

\r\n

اين دستگاه شبيه جعبه لايتنر است با اين تفاوت كه به جاي خانه، پنج دريچه دارد و هر زمان كه نياز به مرور باشد كاغذهاي حاوي اطلاعات در زير دريچه باز قرار مي‌گيرد و ديگر نياز نيست كه فرد زمان مرور را بسنجد، ضمن اينكه در مواقع ديگر درپوش بسته است.
گفتني است نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري از فردا صبح 27 آذر ماه در سالن كتابخانه مركزي برپا خواهد شد.

{mosimage}

{mosimage}

{mosimage}

{mosimage}

{mosimage}

{mosimage}

{mosimage}

تاریخ:
1391/09/25
تعداد بازدید:
64
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal