جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
ريس ستاد گياهان دارويي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
ريس ستاد گياهان دارويي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در دانشگاه اصفهان

{mosimage}
ديدار ريس ستاد گياهان دارويي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از دانشگاه اصفهان

دكتر محمد حسن عصاره رئيس ستاد گياهان دارويي و طب ايراني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري روز جهارشنبه بيست و هفتم دي ماه سال جاري از كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان بازديد كرد.

\r\n


{mosimage}

به گزارش وب سايت خبري
uinews دكتر محمد حسن عصاره ضمن تقدير از فعاليت هاي كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان اظهار داشت: انتظار مي رود اهداف و برنامه هاي كميته گياهان دارويي با تهيه نقشه راه ،دقيق تر و شفاف تر مطرح و در راستاي اهداف كشور مورد توجه قرار گيرد.
در ادامه دكتر محمد رباني معاون پژوهشي دانشگاه اصفهان نيز ضمن معرفي كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان گفت: كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان در نظر دارد برنامه ريزي هاي لازم را در خصوص برگزاري نشست \"تجاري سازي گياهان دارويي فرآورده هاي آن و طب ايراني در مهر ماه سال1392 انجام دهد.
وي در ادامه افزود:پيگيري در خصوص تشكيل كانون دانشگاه و صنعت ،ارائه طرح در خصوص تشكيل هرباريوم و نمايشگاه دائمي گياهان دارويي و فرآورده هاي مرتبط با آن در دانشگاه اصفهان، فراهم نمودن مجموعه اي تا حد امكان از خزانه وراثتي گياهان دارويي به صورت بذر،انجام پژوهش هايي به منظور اصلاح كمي و كيفي خزانه وراثتي و اصلاح روش هاي بهره برداري از گياهان دارويي و توليد فرآورده هاي دارويي با هدف تجاري سازي، گردآوري مجموعه اي از كتب و مستندات علمي مربوط به طب سنتي ايراني و تجهيز كتابخانه،پيگيري و تشكيل كميته تخصصي در زمينه بررسي و حمايت از طرح هاي پژوهشي مرتبط با بيماري ام.اس در سطح استان اصفهان و پيگيري انعقاد تفاهم نامه همكاري مشترك در زمينه هاي آموزشي و پژوهشي با شركت داروسازي باريج اسانس كاشان از ديگر اهداف كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان است.


{mosimage}

 در ادامه اين مراسم مركز پژوهشي فرآورده هاي طبيعي و زيستي دارويي و مركز نسخه پژوهشي و تصحيح متن نيز به ارائه گزارشي از عملكرد مركز خود پرداختند.
در پايان دكتر عصاره متقبل پرداخت بخشي از بودجه كميته گياهان دارويي و طب ايراني دانشگاه اصفهان شد و از همكاري متقابل كميته با ستاد گياهان دارويي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري استقبال نمود.

تاریخ:
1391/01/29
تعداد بازدید:
53
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal