جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
كنكور 92 نسبت به سال گذشته حدود بيست هزار نفر افزايش داوطلب دارد.
معاون دانشجويي دانشگاه اصفهان و نماينده تام الاختيار آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي استان گفت: كنكور 92 نسبت به سال گذشته حدود 20 هزار نفر افزايش داوطلب دارد .C

به گزارش خبر نگار وب سايت خبري
uinews دكتر علي اكبر كجباف معاون دانشجويي و نماينده تام الاختيار آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي استان در دانشگاه اصفهان اظهار داشت: آمار كل داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه ها و آموزش عالي سال 1392 يك ميليون و هشتاد و سه هزار نفر است كه نسبت به سال گذشته حدود 20 هزار نفر افزايش داوطلب ديده مي شود.
 وي در ادامه افزود: در استان اصفهان 81 هزار نفر داوطلب وجود دارد كه در 68 حوزه امتحاني در 25 شهرستان استان اصفهان در دانشگاه هاي آموزش عالي و دانشگاه هاي پيام نور،دانشگاه آزاد اسلامي و آموزش و پرورش شهرستان ها برگزار مي شود.
نماينده تام الاختيار آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي استان در ادامه گفت: كنكور 92 در شهر اصفهان در 7 حوزه امتحاني كه شامل دانشگاه هاي اصفهان،صنعتي،مهاجر،موسسه ي آموزش عالي غير انتفاعي دانش پژوهان،راغب اصفهاني،علوم و فناوري هاي سپاهان وهشت بهشت در 3 روز صبح و بعد از ظهر پنجشنبه (6/4/92)،جمعه(7/4/92) و صبح شنبه(8/4/92)به ترتيب رشته هاي رياضي و فني،هنر،علوم تجربي،زبان هاي خارجي و علوم انساني به تعداد 39 هزار و صد و هشتاد و هفت نفر كه به تفكيك بيست و سه هزار و هشتصد و هشتاد و نه نفر زن و پانزده هزار و دويست و نود و هشت نفر مرد در شهرستان اصفهان برگزار مي شود، كه از اين تعداد بيست و يك هزار و هشتصد و شانزده نفر در دانشگاه اصفهان در اين سه روز امتحان خواهند داد. لازم به ذكر است از اين تعداد ،نوزده هزار و چهارصد و چهارده نفر زن و دوهزار و سيصد و هفده نفر مرد هستند و همچنين دانشگاه اصفهان حوزه امتحاني معلولين زن و مرد در شهر اصفهان خواهد بود. دكتر كجباف در ادامه خاطر نشان ساخت: از داوطلبان تقاضا مي شود كه حتما" يك روز قبل از برگزاري آزمون نسبت به شناسايي محل حوزه امتحاني خود اقدام كنند و از همراه داشتن كيف،مبايل و ماشين حساب خود داري شود و در صورت مشاهده به عنوان تخلف تلقي خواهد شد و با آن ها برخورد قانوني صورت خواهد گرفت. وي همچنين گفت: نظر به اين كه شروع فرآيند آزمون صبح ها ساعت 7:30 و بعد از ظهر ساعت15 مي باشد از كليه داوطلبان تقاضا مي شود يك ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحاني حضور پيدا كنند و با توجه به ترافيكي كه در اطراف حوزه امتحاني در شروع برگزاري آزمون ايجاد خواهد شد ،ترتيبي اتخاذ شود كه داوطلبان براي ورود به حوزه امتحاني با تاخير و مشكل مواجه نشوند. ضمنا" كساني كه موفق به دريافت كارت ورود به جلسه از طريق سيستم اينترنتي سازمان سنجش نگرديده اند مي توانند با مراجعه به باجه ي رفع نقص آزمون سراسري دانشگاه اصفهان واقع در حوزه معاونت آموزشي دانشگاه مراجعه و نسبت به دريافت كارت اقدام نمايند. وي در پايان براي داوطلبان آرزوي موفقيت و توفيق نمود.
تاریخ:
1392/04/04
تعداد بازدید:
242
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal