جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
رتبه كسب شده دانشگاه اصفهان در پايگاه استنادي علوم جهان اسلامisc" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رتبه كسب شده دانشگاه اصفهان در پايگاه استنادي علوم جهان اسلامisc
دانشگاه اصفهان در بين دانشگاه‌ها ،سازمان‌ها و مراكز آموزشي و تحقيقاتي رتبه چهارم در ثبت توليدات علمي در مجلات را از آن خود كرد.
در جلسه گردهمايي روساي دانشگاه‌ها ، پژوهشگاه‌ها ،سازمان‌ها و مراكز آموزشي و تحقيقاتي كه روزپنج شنبه ، هفتم شهريور ماه سال جاري برگزار شد ، رتبه توليد علم دانشگاه هاي كشور در isc (پايگاه استنادي علوم جهان اسلام)در شاخص‌هاي تعداد مدارك در همايش‌ها ،تعداد مدارك در مجلات و تعداد كل مدارك اعلام شد.
بنا بر اين گزارش ، دانشگاه اصفهان در حوزه توليد علم ثبت شده ، رتبه چهارم كشوري را با 4295 عنوان ثبت علم در مجلات ، پس از دانشگاه‌هاي تهران ، تربيت مدرس و فردوسي مشهد  ،از آن خود كرد و اين درصورتي است كه دانشگاه‌هاي صنعتي اصفهان ، صنعتي امير كبير و صنعتي شريف به ترتيب رتبه هاي دهم ، دوازدهم و سيزدهم از اين رتبه بندي را كسب نموده‌اند.
گفتني است اين دانشگاه ، بر اساس تعداد كل مدارك ثبت شده در پايگاه استنادي علوم جهان اسلام ، رتبه ششم را با ثبت 5823 مدرك به خود اختصاص داد.
براساس اطلاعات ارائه شده در اين گردهمايي دانشگاه اصفهان رتبه يازدهم را در بين ساير دانشگاه هاي كشور در زمينه تعداد مدارك همايش‌ها ، كسب نموده است.
تاریخ:
1392/06/10
تعداد بازدید:
89
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal